anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją konta

WRSsystem
#7 Wielbiciel#

Witam,  od kilku dni mam problem z wystawieniem pierwszego przedmiotu na sprzedaż , ciągle pojawia sie komunikat aktywuj konto. Wszelkie dane zostały wprowadzone poprawnie, rachunek bankowy został zweryfikowany, potrzebne brakujące dokumenty również zostały przesłane . W czwartek 12.09 pojawiła sie informacja że już niby wszystko jest ok po czym przy próbie wystawienia produktu znów prosił o aktywację konta. Teraz nie wiadomo dlaczego znowu prosi o weryfikację konta bankowego mimo iż było zweryfikowane . Proszę o rozwiązanie problemu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WRSsystem Z tego, co widzę, to Twoje konto nie zostało jeszcze w pełni zweryfikowane. Skonsultuję to z odpowiednim zespołem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

WRSsystem
#7 Wielbiciel#

Tylko 12.09 pojawił sie komunikat że wszystko gotowe w 100% , w momencie kiedy próbowałam wystawić pierwszy przedmiot pojawił sie komunikat że mam aktywować konto i znów prosił o weryfikację konta które było już zweryfikowane. Dane również zostały uzupełnione , został także przsłany skan dowodu. Zdjęcie WhatsApp 2024-09-12 o 11.22.14_bea11b93.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

Rozumiem, dlatego dopytuję zespół odpowiedzialny za ten obszar. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

WRSsystem
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂 W takim razie czekam na informację  🙂

oznacz moderatorów

WRSsystem
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy wiadmo już coś ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@WRSsystem Przykro mi, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów