anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z allegro in post

kolorowa-szaffa
#10 Popularyzator#

Mam problem z Allegro in post. W  Zamówieniach - przesyłka opłacona, Allegro Smart po wybraniu Akcje było: nadaj paczkę z Allegro in post. Teraz jest: Przesyłka i nie da się wygenerować etykiety. Czy to chwilowy problem czy jakieś zmiany?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

miliarderzy
#12 Orędownik#

Mam ten sam problem.

oznacz moderatorów

ANDALO-BALETKI
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo. Zadałem pytanie na facebooku  allegro ale bez odpowiedzi na razie

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

witilo1967
#9 Pomysłodawca#

Czyżby po wczorajszej aktualizacji coś siadło ,  też nie mogę nadawać paczek w InPost .

oznacz moderatorów

deymon_pl
#10 Popularyzator#

Rano było normalnie

oznacz moderatorów

FHMAX1
#7 Wielbiciel#

U mnie również nie działa.

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

ktoś odpowie?

oznacz moderatorów

ANDALO-BALETKI
#9 Pomysłodawca#

Ja mam odpowiedź allegro, ktoś coś wiedział na ten temat ?


Od 28 września wyłączyliśmy Sprzedającym możliwość przechodzenia z zamówień, bezpośrednio do Managera Paczek. Teraz Sprzedający mogą w pierwszej kolejności wysłać paczki InPostem przez Wysyłam z Allegro, ale tylko jeśli Sprzedający mają podpisaną i podpiętą umowę z InPost. Sprzedający, którzy korzystali z Managera Paczek bez umowy, muszą ręcznie do niego przejść.

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Może tak. Ale za smarta trzeba płacić? Jak ktoś skorzysta z darmowej wysyłki SMART, to sprzedający musi za nią zapłacić? Bo wcześniej nie musiał, a teraz widzę tylko przesyłkę w takiej sytuacji, za którą muszę zapłacić 8,99. Tak ma być?

oznacz moderatorów

Office_Expert
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie...??? i co zrobiliscie??? zenada jakas... 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Potwierdzam informację, którą zacytował @ANDALO-BALETKI .

@miliarderzy @Office_Expert Których zamówień dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Office_Expert
#9 Pomysłodawca#

Po wejsciu przez menager i ponownym polaczeniu - jest ok. Oby tak bylo 😉 pozdrawiam 

oznacz moderatorów

druczki-eu
#7 Wielbiciel#

Czy zatem teraz numery listów przewozowych do Allegro trzeba wprowadzać ręcznie po każdej wysyłce w Managerze Inpost? Bo z tego co widzę, to nie dodają się automatycznie, jak to miało miejsce wcześniej. A to tylko generuje stratę czasu na kolejną czynność - bez sensu 😞

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

@druczki-eu U mnie się podpięły numery automatycznie. Trwało to trochę dłużej niż zwykle, ale na szczęście są. Nie wyobrażam sobie robić to ręcznie.

oznacz moderatorów

Office_Expert
#9 Pomysłodawca#

NIe, powinno byc ok. Sprobuj ponownie sie polaczyc (polaczyc to konto - powiazac) i wejdz tylko przez menagera - przez strone. Powinno wejsc. 

oznacz moderatorów

adag3
#7 Wielbiciel#

I co z tego, że przeszedłem do Managera Paczek ręcznie, jak nie chce zaimportować przesyłek z allegro. Żenada jakaś. Spółka Allegro coraz bardziej lekceważy sprzedających, tylko prowizje, nowe wymagania i głupie pomysły rodem z PRL-u. Żadnej pomocy z ich strony i możliwości kontaktu.

Mam nadzieję, że kiedyś wyrośnie im konkurencja.

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@adag3 Opisz dokładnie na czym polega problem z importem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów