anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dodaniem umowy własnej Orlen paczka

ziolowastrefa_pl
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mam problem z dodaniem do allegro umowy własnej z Orlen która już podpisałem,

Klient wybrał Allegro ORLEN, klikam w nadaj przesyłkę, wyskakuje mi "Dodaj nową umowę własną" próbuję ją dodać i po kliknięciu dodaj nie dzieje się nic, ani nie wyskakuje błąd, ani nie przechodzi dalej. Dokładnie robię jak opisałem poniżej.

Mam podpisaną umowę, dostałem klucze dostępu do API czyli PARTNER_ID i hasło W dodawaniu umowy własnej wybieram orlen nazwę umowy dałem Orlen paczka, wpisałem otrzymane partner_id i hasło, klikam dodaj i niedzieję się nic, dodam, że próbowałem na różnych przeglądarkach. 

Dodatkowo zalogowałem się w managerze paczek orlenu, przeprowadziłem integrację z allegro (w allegro widnieje ta autoryzacja) i tam również, nie importuje mi przesyłki którą klient sobie wybrał "Allegro ORLEN" 

Wie może ktoś co może być nie tak? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziolowastrefa_pl mamy już zgłoszenia dotyczące tych problemów i dział techniczny pracuje już nad rozwiązaniem. Dodałam Twoje zgłoszenie do zadania i wrócę z informacjami, gdy tylko pojawią się aktualizacje w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Grawelko
#9 Pomysłodawca#

Witam 
Mam ten sam problem nie mogę dodać umowy Orlen Paczki . 

Oraz przez stronę Orlen Paczki mimo że jestem zintegrowany raz się przesyłają raz nie nie wiem od czego to zależy ... 

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Grawelko Czy podczas próby dodania umowy pojawia się jakiś komunikat?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Grawelko
#9 Pomysłodawca#

"Dane dostępowe do API przewoźnika są nieprawidłowe. Oryginalny błąd: Nieprawidłowe dane kontrahenta."


oznacz moderatorów

Grawelko
#9 Pomysłodawca#

Do zalogowania używam ten sam login ID  i hasło co na stronie orlen paczki. 

Na stronie Orlen Paczki i poprzez ich strone zrobiło integracje Allegro i u nich widnieje że jest wszystko ok ale nie importuje przesyłek .... 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Grawelko Skontaktuj się z przewoźnikiem, żeby potwierdzić, że wpisujesz poprawne dane. Jeżeli w ten sposób nie uda się rozwiązać problemu, daj tutaj ponowie znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów