anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kup teraz i licytacją

MAMY ROZWIĄZANIE!
KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem właśnie po przebojach  z aukcją mającą zarówno opcję Kup teraz jak i licytację. Klient chciał kupić przez Kup teraz i się nie dało, więc zalicytował. Ponieważ chciał monetkę na już to licytację cofnęliśmy. Znów widział opcję kup teraz ale przy próbie zakupu wyskakiwał mu błąd. Próbowałem usunąć z oferty opcję licytacji ale to znowu mnie wyskoczył błąd. Musiałem zdjąć aukcję i wystawić ją ponownie. Dopiero wtedy udało mu się zakupić towar. Podaje numer oferty: 11925994461. Proszę o sprawdzenie co jest nie tak, bo wystawiłem już kilka takich aukcji i boję się wystawiać dalej...  Przy okazji mam też mniej ważne pytanie czy przy podawaniu linków, ewentualnie numerów do własnych ofert na allegro zawsze jest kontrola? Bo podałem klientowi link do nowej aukcji i od razu kontrola, a on się w międzyczasie denerwował, że zdjąłem tę aukcję w której nie mógł kupić... Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

Kolejny kwiatek. Klient  właśnie napisał, ze moneta znowu jest na aukcji. Ja jej ponownie nie wystawiałem po sprzedaży więc kto? I czy to się powtórzy, bo nie chcę spędzić wieczoru czekając czy mi się moneta sama wystawi?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSIEK-x1 Cześć. Oferta numer 11925994461 jest zakończona. Zgłoszę tę sytuację do działu technicznego. Czy pamiętasz jaki błąd pojawiał się podczas próby zakupu przez "kup teraz"? Czy wyświetlał się jakiś komunikat? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

Aukcja zakończyła się sprzedażą. A kolejną aukcję tę co się sama wystawiła zakończyłem. Nie wiem jaki błąd wyświetlał się przy próbie zakupu kup teraz bo to pytanie do kupującego. Myślę, że jak spytacie to chętnie odpowie. Ja ze swojej strony świece oczami od godziny, bo to naprawdę głupio wygląda, a już to ponowne wystawienie szczególnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSIEK-x1 Sprawdziliśmy logi u Ciebie i u kupującego, nie ma śladu po żadnym błędzie. Nie mamy również podobnych zgłoszeń. Kupujący może do nas napisać przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

Spytałam go o ten błąd i to odpowiedź "

Po kliknięciu w kup teraz przerzuciło mnie na następną stronę. A na niej "Nie udało się kupić tego przedmiotu" oraz "An error has occurred" Poniżej możliwość przejścia na stronę przedmiotu.
 
A zakup z koszyka podobnie, Wybierałem sposób dostawy i błąd, ale nie pamiętam jak dokładnie. Mi się wydaje, że sami mają techniczny błąd.
 
  Jakby coś to chyba wszystko jest opisane w naszej korespondencji i bez problemu możecie sprawdzić. Na szczęście trafił się człowiek przyzwyczajony do błędów i spokojnie na to wszystko zareagował...
oznacz moderatorów