anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

bono246
#9 Pomysłodawca#

Ktoś kliknął kup teraz i już na dzień dobry facet robi problemy. Jakim cudem mam mu wysłać kartę w jeden dzień? Osoby nie zweryfikowane sobie klikają jak widać.ulo.PNG

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

LEW433
#21 Demiurg#

@bono246 Obrazka nie widzimy, jaki był czas wysyłki w ofercie?

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Nie podałem czasu a teraz gość żąda zwrotu pieniędzy których nie mam bo ma je allegro.kiki.PNG

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bono246 Nie wklejaj tu zdjęć, bo one są niewidoczne dla innych, są zamaskowane, widzisz je tylko Ty. Będą widoczne dla wszystkich po zatwierdzeniu przed moderację, a to może potrwać do jutra.

Dlaczego nie możesz już wysłać towaru? Jeżeli nie możesz, to oddaj pieniądze. Masz je w zakładce Allegro Finanse i możesz je sobie wypłacić na konto w każdej chwili. Oddaj zwykłym przelewem na konto bankowe podane przez kupującego, na Lokalnie inaczej nie oddasz.

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Jak mogę wysłać kartę skoro on dokonał zakupu parę godzin temu? W nocy mam nadać na poczcie? Facet napisał że czeka jeden dzień na paczkę i następnie składa skargę do allegro. To [edycja] jakiś. Teraz mi napisał że rezygnuję z zakupu i czeka na zwrot pieniędzy do poniedziałku. Ja tych pieniędzy nie mam ma je allegro. A żebym dokonał przelewu na własne konto to muszą ponownie się uwiarygodnić i zrobić 1zł przelewu. 8 lat temu to robiłem i znowu tego chcą. A teraz padła mi apka milenium w telefonie i jutro będę musiał jechać do banku ją odblokować i mieć dostęp do konta, co jest chore ze strony banku. Nie masz smartfona nie masz możliwości wchodzenia na swoje konto przez internet. . Zawsze tylko kupowałem na allegro nigdy nie sprzedawałem. Więc nie znam się specjalnie na tym. Kasę cofnę a kto zwróci za prowizję?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bono246 "Nie masz smartfona nie masz możliwości wchodzenia na swoje konto przez internet." - po co smartfon, skoro jest https://www.bankmillennium.pl/logowanie

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Tak ale jak nie aktywujesz apki w telefonie to nie masz dostępu do konta. Walczę z tym dzisiaj cały dzień. Fotki tu nie wchodzą panie geniuszu wiec podam ci pełną treść przy logowaniu-

Twoje urządzenie do mobilnej autoryzacji jest nieaktywne!

Zainstaluj aplikację ponownie i włącz Autoryzację Mobilną
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bono246 "Twoje urządzenie do mobilnej autoryzacji jest nieaktywne!
Zainstaluj aplikację ponownie i włącz Autoryzację Mobilną" - i po co było włączać autoryzację mobilną? Same problemy przez to, jak widać.

"Fotki tu nie wchodzą panie geniuszu" - wchodzą, gdy ma się odpowiedni staż na forum.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Ale po co mi ciśniesz panie mundry inaczej?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bono246 Jeśli już komuś konkretnemu odpisujesz, to używaj @ i wybieraj nick z listy, bo w tej chwili nie wiadomo do którego posta się odnosisz.
Niemniej jednak sam pierwszy zacząłeś cisnąć tu po innych tylko dlatego, że jesteś nie radzisz sobie z obsługą allegro, apek na smartfonie i konta bankowego (które dodatkowo w tajemniczy sposób - chyba nawet domyślam się w jaki - zostało zhackowane).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Teraz zaczął mi ubliżać od oszustów i złodziei ostatni raz korzystam z allegro nigdy więcej. Bo nawet sporu nie można złożyć.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podeślij do allegro skan rozmów z tym panem .Za wyzwiska od "oszustów i złodziei " są paragrafy i sam możesz go zgłosić również do organów za to odpowiedzialnych.

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem to w formularzu. Straszył mnie policją itp kiedy poinformowałem go że zakładam spór w tej sprawie. Normalnie to bym to wiesz olał. Ale wiem że gościu specjalnie to zrobił. Może i dobrze bo gdy by paczki nie odebrał to jeszcze większe problemy by były. Mam nauczkę nie sprzedawać nic. Teraz pytanie czy jak pieniądze są w zakładce moje finanse to mogę mu je przelać tylko w osobistego konta nie z konta allegro? Nie sprzedawałem nigdy nic na Allegro to się nie znam.

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Co jest śmieszne że dopiero po sprzedaży zorientowałem sie ze musze ponownie zweryfikować swoje konto. Robiąc przelew 1zł choć robiłem już to kiedyś. A co jest nie fajne to konto na Allegro mam na inne imię niż na koncie bankowym. Reszta sie zgadza danych ale to imię. A jak nie dam rady wyciągnąć kasy z moje finanse a by oddać kasę kupującemu to co wtedy? Allegro je same przeleję czy jak?

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Załatwie jutro sprawę z bankiem zrobie mu przelew zwrotny i wszystko a by dostał bana na allegro. Sam tez usuwam konto z allegro bo szkoda czasu i nerwów.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@bono246 - to jest miejsce do kupowania, a nie do sprzedawania. Szkoda że tak Cię trafiło....

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Teraz wchodzę w zakładki Allegro moje finanse i kasy za kartę nie ma znikła? Jest tylko prowizja do opłacenia. Niby za co skoro pieniędzy nie ma. Allegro samo oddało pieniądze czy jak. I zero informacji o tym dla mnie?

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Hm, to jak to jest z wpłatą od Kupującego?

Miał zapłacić przez Payu? I wpłacił? Masz potwierdzenie? Masz środki w Payu?

Miał zapłacić bezp. na konto bankowe? I wpłacił?

Odnoszę wrażenie że środków/wpłaty może nie być a jesteś naciskany/a na zwrot lub wysyłkę.

oznacz moderatorów

bono246
#9 Pomysłodawca#

Daje screen z pierwszej części rozmowyulo.PNG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bono246 Cześć! Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Możesz spróbować jeszcze raz porozumieć się z kupującym w sprawie czasu realizacji zamówienia. Rozumiem, że znalazłeś się w trudnym położeniu, ale mam nadzieję, że uda się rozwiązać ten problem. Jeśli kontakt z kupującym okaże się nieskuteczny, możesz dokonać zwrotu wpłaty. Swoje środki znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji (tutaj “Środki PayU”).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów