anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki inpost kurier

extremetech1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam problem z utworzeniem listu kurier inpost (i tak mamy paczki do paczkomatu więc jak zwykle nie czekam na kuriera tylko również zawiozę do paczkomatu) ale wyskakuje komunikat ,,Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej ''  Konto Inpost  jest doładowane 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@extremetech1 Napisz proszę, w jakim narzędziu generujesz etykiety?  W Managerze Przesyłek InPost?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

extremetech1
#7 Wielbiciel#

Etykiety generuję w inpost manager paczek , ale tam nie mam kurierów. Ręcznie mogę zmienić na kuriera ale nie pobiera zamówień tylko paczkomaty. Aktualnie z pozycji allegro zamówienia nadaj przesyłkę i wyskakuje błąd opisany powyżej.

oznacz moderatorów

Waszko
#9 Pomysłodawca#

Czemu z waszej strony jest kompletna niechęć do pomocy i udawnie że nie wiecie o co chodzi. Przesylek dziś nie można nadaż Przez wysylam z Allegro, i nie jest to jednostkowy przypadek. Napisalem zgloszenie do was bezpośrednio ale widać macie to glęboko. Ostatni na odpowiedź dlaczego nie podjechal kurier Allegro One czekalem dwa tygodnie, Na glupie stwierdzenie że przecież przesylka dotarla do klienta, ale jak musialem sam szukać punktu i dostarczyć to was nie interesowalo. Teraz też rżniecie glupa ja po sotatnich zmianach z dopisaniem adresu. Też nikt nic nie wie.22.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Jak widzisz, założyciel wątku wskazał, że problem dotyczy Managera InPost, zatem to może być zupełnie inny problem niż ten opisywany przez Ciebie. Nie udaję, że nie wiem, o co chodzi, a próbuję zebrać informacje niezbędne do rozwiązania sprawy. Proszę, podaj mi numer przykładowego zamówienia, którego dotyczy problem, ponieważ na koncie, z którego piszesz, nie widzę zgłoszenia przesłanego dzisiaj. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@extremetech1 Jeśli chodzi o zamówienie numer  0f1d05c0-f4f1-11ee-addb-eb598ebdd867, to nie jest to metoda z przedrostkiem Allegro, co oznacza, że zamówienie nie będzie się importować poprzez API do Managera InPost. Etykietę musisz wygenerować na własną rękę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Waszko
#9 Pomysłodawca#

Oto jedno z nich 8aac3730-f341-11ee-ab62-cd0876a6bb66, 

Oto screen po nadaniu zgloszenia

121.jpg

oznacz moderatorów

extremetech1
#7 Wielbiciel#

Tak, to jest to zamówienie. Tylko pisze pani że muszę wygenerować na własna rękę, ale w aplikacji inpost ?  Kiedyś dostępna była chyba taka opcja z zakładki allegro nadaj przesyłkę. Zrzut ekranu 2024-04-08 085411.jpg

oznacz moderatorów

extremetech1
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem ręcznie w Inpost ( nie można użyć adresu pocztowego klienta allegro trzeba prywatny ).  No i cenniki trzeba podnieść  ponieważ jak się robi ręcznie to jest droższa wysyłka. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@extremetech1 Taka opcja jest dostępna tylko dla metod dostawy z przedrostkiem Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Waszko
#9 Pomysłodawca#

Teraz pozostal problem z numerami zamówienie 50aa9c20-f4f4-11ee-b322-6b97ae772e82 oraz a15aa9d0-f418-11ee-a39b-37bebc2a4f92. Resztę nadalem przez Menadżera inpostu, niestety te dwie nie mogę a ty ciągle ten sam bląd i zero pomocy z waszej strony, a sprawa pilna.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Wyjaśniam Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Waszko Według naszych informacji, to system InPost odrzuca połączenie na Twoim koncie. Nie jest to błąd po naszej stronie. Skontaktuj się proszę z przewoźnikiem, aby to wyjaśnić. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów