anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki za pobraniem Allegro Kurier24 Inpost

foodpremium
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w powyższym temacie.

Próbuję nadać paczkę Allegro Kurier24 Inpost pobranie, jednak ciągle wyskakuje mi błąd. Wartość sprzedanego produktu to 18,45zł, kwota przesyłki to 15,87zł, a więc łączna kwota to 34,32 zł. W formularzu nadawania zamówień allegro muszę uzupełnić kwotę ubezpieczenia, wpisuję 34.32 zł. Dokładnie taką samą kwotę wpisuję w kwocie pobrania 34,32 zł (rozumiem, że od klienta muszę pobrać kwotę zatowar oraz kwotę za wysyłkę skoro to klient pokrywa koszty wysyłki). Przy zapisywaniu przesyłki wyskakuje mi komunikat  "Błąd przetwarzania. Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału (oczekiwano<10cyfr>.<2cyfr>). Szczerze pisząc nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić i gdzie popełniam błąd. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Jola

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

gift-factory
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem. Wpisałem pełne identyczne kwoty w rubryce pobrania i ubezpieczenia bez kropek i przecinków i przeszło, ale Allegro powinno to naprawić....

oznacz moderatorów

szczepan390
#7 Wielbiciel#

dzięki 🙂 u mnie też suma bez groszy wchodzi, ale powinni naprawić..

oznacz moderatorów

uniwerso
#1 Nowicjusz#

u mnie poszło ale musiałam uciąć 99groszy z kwoty pobrania  tak aby była pełna kwota bez groszy🙄  😒

oznacz moderatorów

Gralandik
#7 Wielbiciel#

To samo zamowienie 01282082-b579-11ec-b33e-132b97fe1a50

oznacz moderatorów