anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłaceniem prowizji.

sumkoski
#7 Wielbiciel#

Mianowicie wchodzę na stronę na rozliczenie z allegro wybieram swój bank dalej wiadomo. Otrzymuję smsa z hasłem ale na stronie banku jest tylko kręcące się kółko. Brak możliwości wpisania hasła. Sprawdzane na dwóch przeglądarkach.  Problem od dwóch tygodni.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Już kilka osób pisało o takim problemie. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sumkoski spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki lub trybu incognito. Rzeczywiście mieliśmy dziś takie zgłoszenie i w tamtym przypadku pomogła zmiana urządzenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sumkoski
#7 Wielbiciel#

napisałem, że to samo na dwóch przeglądarkach i to problem nie od dziś

oznacz moderatorów

sumkoski
#7 Wielbiciel#

wp.jpgi już prowizję naliczacie... wrr

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sumkoski czy próbowałeś skorzystać z innego urządzenia?  
Abym mogła przekazać zgłoszenie do działu technicznego potrzebuję zrzut ekranu z widocznym całym oknem przeglądarki, a także datą i godziną (możesz je przesłać tutaj lub na spolecznosc@allegro.pl). Sprawdzimy co się dzieje!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sumkoski
#7 Wielbiciel#

Na telefonie poszło bez problemu. Problem przy opłacaniu na PC. Ale mimo wszystko proszę przyjrzeć się sprawie bo to nie od dziś.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@sumkoski  Prawdopodobnie masz problem z szyfrowaniem połaczeń,  to problem techniczny,  banki mają coraz wyższe wymagania w tym zakresie.
Nie wiem jaki bank, dla przykładu daję link jak rozwiązać ten problem z bankiem Santander:

https://www.santander.pl/klient-indywidualny/bankowosc-internetowa/wymagania-techniczne-bankowosci-i...

oznacz moderatorów