anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z oryginalnością zdjęć

artur198613
#11 Animator#

Zgłosił się do mie sprzedawca, który twierdzi, że zdjęcie na kilku moich aukcjach są jego autorstwa i każe je usunąć. Sprzedawca sprzedaje ten sam asortyment.

Zdjęcia mam od hurtowni, która twierdzi, że zdjęcia są ich autorstwa i udzieliła mi zgody na ich wykorzystanie.

Jak mogę sprawdzić kto ma rację? Ewentualnie czy mogę przesłać do Allegro link do aukcji z prośbą o weryfikacje zdjęcia w mojej aukcji, bez żadnych konsekwencji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

artur198613 hm... to dość delikatny temat , jeśli ów sprzedawca wykaże , że zdjęcia są jego własnością swoimi dzialaniami może doprowadzić nawet do blokady Twojego konta . Najlepie niech hurtownik prześle Ci oświadczenie ,że zdjęcia należą do nich i zezwolili Tobie na udostępnienie ich w ofertach .

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Tylko, że teraz mam słowo przeciwko słowu. Stąd też moje pytanie, czy mogę sam to jakoś sprawdzić, albo sam poprosić Allegro o weryfikacje zdjęcia w mojej ofercie?

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Sam właśnie przesłałem do Allegro numery ofert z prośbą o weryfikacje zdjęć. Mam nadzieje, że to coś wyjaśni.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zachowaj odpowiedź 

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Odpowiedź Allegro taka, że nie przeprowadzają weryfikacji zdjęć.

Jedna ze stron kłamie, albo hurtownia, albo sprzedający, z którym prowadzę „wojenkę cenową”

O jakie dane mogę poprosić hurtownie i sprzedającego, aby potwierdzić kto jest autorem zdjęć i ma do nich prawo?

oznacz moderatorów