anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrane pieniądze za wyróżnienie mimo uczestnictwa w promocji zniżkowej

chslodz
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Jestem bardzo świeżym sprzedawcą na allegro i wziąłem udział w promocji na start pakiet powitalny i jestem w drugim i etapie tzn" Pakiet Powitalny 2/2 - pakiet 100 Wyróżnień " - aktywowałem dzisiaj wyróżnienia chciałem zrobić dokładnie 100 wyróżnień tak aby w pełni wykorzystać promocje i chciałem zobaczyć rezultaty, podczas aktywowania wyróżnień sugerowałem się licznikiem w zakładce promocji ile jeszcze mi zostało darmowych wyróżnień gdy dobiło do zera skończyłem zamknąłem komputer, teraz wszedłem i okazało się ze 16 wyróżnień aktywowało się  normalnie po cenie płatnej z góry 19 zł, gdy to tylko zobaczyłem od razu anulowałem wszystkie płatne wyróżnienia z nadzieją że może zostanie mi policzony tylko ten czas kiedy ogłoszenie było wyróżnione, niestety ale aktywował się wszędzie pakiet gdzie płaci się z góry za  10 dni. Czy istnieje jakaś możliwość zmniejszenia tego zadłużenia? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@chslodz Napisz na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0 i poproś o anulowanie tych opłat. Napisz, że wyróżnienia były włączone tylko na chwilę.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chslodz, postaram się pomóc. 🙂 Przejrzyj, proszę, dokładnie oferty, w których masz naliczone opłaty - niektóre wciąż są wyróżnione. Gdy wyłączysz wyróżnienia w tych ofertach, zrobimy korektę. Daj znać, kiedy to zrobisz. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

chslodz
#8 Zapaleniec#

Oj, myślałem ze już wszystkie za które mam naliczone opłaty już mam wyłączone 

oznacz moderatorów

chslodz
#8 Zapaleniec#

Już zrobione 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chslodz, korekta powinna być widoczna w ciągu 15 minut. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@chslodz Dobrze że zauważyłeś ,ciekawe ilu świeżych i jeszcze nieświadomych sprzedawców nie zauważa takich działań i płaci za wyróżnienia licząc że są darmowe .

oznacz moderatorów

chslodz
#8 Zapaleniec#

 @mr_oma  Bardzo dziękuję, pozdrawiam 

@kolekcjoner608  mam nadzieje że jak najmniej, ja dosyć uważnie sprawdzam liczniki sald i coś mi sie nie zgadzało, ale super ze można to szybko tak rozwiązać 

 

 

oznacz moderatorów

chslodz
#8 Zapaleniec#

@mr_oma  znowu mam to samo, bez żadnej mojej  ingerencji ponownie system pobrał pieniądze za wyróżnienia, mimo iż nic nie klikałem bo nie chciałem wyróżniać dalej tych produktów, czy da się coś z tym zrobić? bo juz mnóstwo nerwów mnie kosztują te wyróżnienia 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chslodz czyli dokładnie po 10 dniach. Wysłałam to z prośbą o zakończenie wyróżnień na dobre i sprawdzenie co się stało, że opłata została pobrana. Wrócę z informacją, gdy tylko otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

chslodz
#8 Zapaleniec#

i jak udało się coś dowiedzieć? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chslodz tak, przepraszam, że dopiero teraz wracam z odpowiedzią, ale musiałam się przypomnieć w odpowiednim dziale. Promowanie zostało wyłączone przez Ciebie 29.08.2021r. Opłaty nie powinny się naliczać. Aby skorygować naliczone już opłaty bardzo proszę napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów