anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Pakietem Powitalnym

SlodkieRadosci
#7 Wielbiciel#

Witam,

W piątek (24.05.24) rodzaj mojego konta został zmieniony na konto firmowe, dnia dzisiejszego umówiłam rozmowę ponieważ nie otrzymałem do dzisiaj pakietu powitalnego, zostałam poinformowana że nie otrzymam go, ponieważ moje konto powiązane jest z innym kontem firmowym. Konto z którym rzekomo powiązane jest moje konto firmowe należy do mojego chłopaka, nie mam do niego żadnego dostępu ani praw. Jedyne co może je łączyć to takie samo IP - nie wynika to z powiązań biznesowych tylko z faktu że mieszkamy razem.

Kilkukrotnie podczas konsultacji telefonicznych z konsultantami Allegro otrzymywałam informację, że po aktywacji konta na firmowe otrzymam pakiet powitalny - jedyny warunek który mi przedstawiono, to wcześniejsze nie posiadanie konta firmowego o tym samym NIPie - nie było mowy o tym, że konta nie mogą logować się na tym samym urządzeniu.

Co mogę zrobić w tej sytuacji, aby otrzymać Pakiet Powitalny?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Ponieważ to nie jest warunek do otrzymania pakietu powitalnego, brak wspólnego IP, nowa firma- nowy NIP i nie powinno być żadnych przeciwwskazań, ale powołują się na to:

Program Powitalny skierowany jest do Użytkowników, którzy po raz pierwszy zarejestrowali w Allegro Konto Firma oraz pozytywnie przeszli proces weryfikacji Konta Firma o którym mowa w art. 2.4 Regulaminu Allegro (z uwzględnieniem pozostałych postanowień Regulaminu). Zakładamy, że możesz przystąpić do Programu Powitalnego ponieważ jest to Twoje pierwsze Konto Firma w Allegro i Twoje Konto nie posiada powiązań z innymi Kontami. Jeśli w przeszłości miałaś/miałeś lub teraz masz formalno-prawny lub inny faktyczny związek z jakimkolwiek Kontem Firma, w tym nabyłeś Konto Firma od innego Użytkownika, niestety nie możesz przystąpić do Programu Powitalnego. Pamiętaj także, aby unikać niedozwolonych działań, które wymieniliśmy w pkt 14 poniżej.

oznacz moderatorów

SlodkieRadosci
#7 Wielbiciel#

I tak jest - jest to moje pierwsze konto firmowe i nie posiadam żadnych powiązań z innymi kontami firmowymi

oznacz moderatorów