anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z powiązaniem ofert

Ero3Market
#7 Wielbiciel#

Staram się powiązać oferty z produktami. Mam np. 30 % powiązanych. Siedzę kilka godzin i łączę produkty z katalogiem. Po komunikacie pochwalnym od allegro stan ofert powiązanych rośnie do poziomu 90 %. Niestety po chwili/godzinie/aktualizacji allegro poziom powiązanych ponownie spada do wyjściowego lub zbliżonego. O co chodzi? Co robię nie tak ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ero3Market czy możesz podać przykład takiej oferty, którą połączyłaś z katalogiem, a później została odłączona? 
Część Twoich ofert została usunięta, ponieważ były to powielone oferty tego samego przedmiotu, ale żebym mogła zweryfikować problemy z połączeniem potrzebuję przykładów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ero3Market
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/stringi-otwarte-contica-l-xl-11770606707,

https://allegro.pl/oferta/pierscien-na-penisa-fun-bag-11456586863

Np. takie dwie oferty choć nie jestem pewien ,że to dobry przykład. Łączę oferty z produktami , poziom połączonych rośnie do 90% by po kilku dniach spaść do 9 % i dodam ,że jest tak na moich 5 kontach. W wielu przypadkach to błędnie przypisany kod EAN - rozumiem ale jak mam go zmienić skoro taki podaje dostawca/producent. W pozostałych przypadkach jestem bezsilny. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ero3Market czy w Twoich ofertach uzupełniasz kod EAN? 
W przypadku pierwszej podanej oferty parametrami identyfikującymi (dzięki którym możesz połączyć ofertę  z przedmiotem w katalogu) są: marka, rozmiar, kolor dominujacy, materiał dominujący, kode EAN oraz rodzaj (tego parametru nie ma w Twojej ofercie). Powinien uzupełnić się przy połączeniu z produktem, ale może nie podałeś też kodu EAN (9037491700608)
W przypadku drugiej oferty nie widzę dokładnie takiego produktu w katalogu, czyli w tym przypadku możesz go stworzyć uzupełniając podstawowe parametry. Czy tą ofertę połączyłeś z jakimś innym produktem np. innej marki?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów