anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z "kup teraz"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
stom007
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Proszę o pilne sprawdzenie co sie dzieje. Kupujacy nabyl ode mnie przedmiot i zglasza jak poniżej:

stom007_1-1667493615022.png

Proszę sprawdzic czy faktycznie jest taki problem czy to kolejna proba oszustwa.

pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#

@stom007 na bank oszustwo choć obrazka na razie nie widać , pilnuj się i nie odpowiadaj jak możesz , a jeśli musisz to nie podawaj żadnych danych z adresem e-mail włącznie . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
stom007
#9 Pomysłodawca#

Ok, dziekuje za wiadomosc. Ten allegrowicz kupil juz ode mnie i nie oplacil. Teraz pisze "Tylko nie wiem jak dokonac przelewu---opcja kup teraz nie dziala" I w kolejnej wiadomosci podal mi numer telefonu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@stom007 zaczekaj chwilkę , wywołałem moderatorów , przyjrzą się ...hmmm bliżej całej sprawie .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@stom007 łatwo się pomylić przy takiej pladze oszustw jak jest tutaj , na wszelki jednak wypadek uważaj na złośliwe linki , może to był jakiś nowy wynalazek , a fotki dalej nie widzimy .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤣😎

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Już widzicie 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ groźnie nie wygląda , ale przy obecnej pomysłowości ....... delikatnie bym się pilnował .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Zgadzam się, ostrożności nigdy za wiele. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@stom007 Sprawdziliśmy to konto i nie jest to próba wyłudzenia. Ten kupujący nacisnął już "Kup teraz", ale nie dokończył płatności, stąd ten przycisk nie jest już dostępny. Teraz kupujący powinien dokończyć płatność i powinien mieć taką możliwość po wejściu w tę zakładkę

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
stom007
#9 Pomysłodawca#

Ok, dziekuje za sprawdzenie i wskazowke. Tak przekaze kupujacemu.

oznacz moderatorów