anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z uregulowaniem pieniędzy z allegro

sylwia2414
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, w czerwcu (06.24) sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie, lecz nie przekazałem go kupującemu (przedmiot sprzedałem w innym serwisie zapominając o usunięciu oferty na allegro), z tego co się dowiedziałem klient dostał już zwrot pieniędzy poprzez wasz serwis, stąd teraz moja próba zwrotu (04.10.24) pieniędzy nie powiodła się. Jak mam teraz uregulować wszystkie płatności, w zakładce moje rozliczenia "wpłaty od kupujących" mam kwotę 702 zł, lecz nie mogę uregulować tego tymi pieniedzmi z wami ponieważ mam komunikat "Zablokowana sprzedaż. Sprzedaż na Twoim koncie jest obecnie zablokowana. Powodem mogą być nieopłacone rachunki lub inne naruszenia Regulaminu. Aby odblokować możliwość sprzedaży, ureguluj zaległe płatności lub skontaktuj się z nami.". W jaki sposób mam to uregulować, poprzez firmę windykacyjną, która się ze mną kontaktowała czy przelać z własnych środków aby odblokować sprzedaż a następnie będę mógł te pieniądze, które mam na allegro przelać dla siebie ? Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Uregulować musisz, w zasadzie tam gdzie przyszło wezwanie, ale czy Ci sprzedaż odblokują, to pytanie bez odpowiedzi. Masz jeszcze kontakt z pomocą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

sylwia2414
#7 Wielbiciel#

Czyli z firmą windykacyjną, tylko pytanie czy po uregulowaniu z nimi, te pieniądze co mam na allegro zostaną odblokowane ?

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@sylwia2414 jeżeli dostałaś wezwanie do zapłaty, najlepiej ustalić szczegóły spłaty z firmą, do której zadłużenie zostało skierowane. Gdy tylko blokada zostanie zdjęta, bedziesz mogła wypłacić środki.

oznacz moderatorów