anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z weryfikacją.

sylwiabob
#8 Zapaleniec#

Witam !

  Jakiś czas temu zamknęłam moje konto w banku. Teraz korzystam z konta męża ,do którego mam dostęp (karta wydana przez bank na moje nazwisko).Jednak właścicielem konta jest mój mąż. Podałam w ustawieniach nowy nr konta i wykonałam z niego przelew, który wrócił, jeszcze tego samego dnia .Podałam również moje dane z dowodu osobistego .Dziś wysłałam do Państwa wydruk weryfikujący tenże przelew.

Kiedy moje konto będzie aktywne ?

Dodam że, czekam na zwrot gotówki (312 zł), za zwrot z aukcji. Nie wiem jednak czy on wpłynął czy mam skorzystać z gwarancji Allegro.

Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@sylwiabob  jak masz dane swoje na allegro a przelew z konta męża to nie przejdzie weryfikacja 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sylwiabob
#8 Zapaleniec#

Jak w takim razie mam odzyskać pieniądze? Zwrot robiłam pierwszy raz i nie spodziewałam się takich problemów

Dodam że, mąż nie zgadza się na podanie swoich danych z dowodu. Jestem na Allegro od ponad 14 lat. Bez negatywa! Ratunku! 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sylwiabob Tam gdzie na Allegro masz podany numer konta kliknij ZMIEŃ i na następnej stronie ustaw sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres domowy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sylwiabob Dane konta Allegro i banku muszą być takie same.

oznacz moderatorów

sylwiabob
#8 Zapaleniec#

Ok. Dzięki. Zmieniam użytkownika konta. Tak będzie najprościej. 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sylwiabob Tak się nie da, właściciel konta w banku i konta Allegro musi być ten sam. Ustaw sobie w zakładce Allegro Finanse wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Wypłaty przekazem są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł.

oznacz moderatorów