anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

kacha6
#7 Wielbiciel#

Nie można wygenerować etykiety do paczkomatu. Nie działa generator, po kliknięciu opcji generowania nic się nie dzieje. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przed chwilą drukowałem i nie było problemu ,poczekaj chwilę może ci się odblokuje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kacha6 Cześć. 🙂 Standardowo proszę Cię o próbę wygenerowania etykiety na innej przeglądarce i wyczyszczenia plików cookies. Daj znać, czy problem zniknął. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kacha6
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, ale próbuje utworzyć etykietę przez aplikację Allegro i niestety bezskutecznie. Próbowałam przez przeglądarki i dodatkowo przez aplikację Allegro Lokalnie i także bez skutku 🙁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kacha6 Teraz powinno być już wszystko w porządku, a etykieta jest gotowa do pobrania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W większości problemy wynikają tak jak napisała @ko_alka , wyczyść albo spróbuj na innej.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W większości przypadków problemy wynikają z tego, o czym napisała @ko_alka , wyczyść więc przeglądarkę albo spróbuj na innej 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kacha6 coś w Inpoście do końca dzisiaj nie gra , zauważyłem przy generowaniu etykiet jakby chwilowo system dostawał czakawki , ale może ma na to wpływ to burza słoneczna , która miała dzisiaj dotrzeć do NASZEJ MATKI ZIEMI .

Poczta też chyba dostała od słońca , to samo się działo.

oznacz moderatorów