anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą środków Przelewy 24

Zato-One
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam problem z wypłatą środków poprzez Przelewy24. Strona wyrzuca mi zaległą płatność 1,01zł, którą opłaciłem, a która została mi zwrócona. Czemu? Nie wiem. Skoro należy wpłacić jakieś środki to czemu zwrot? Ponadto mam uzupełnić dane osobowe, których uzupełniać nie chcę bo cenię sobie prywatność. Poza tym RODO. Proszę umożliwić mi wypłatę tych środków i zabieram się z tego portalu aukcyjnego bo te zasady zaczynają być nie do przyjęcia. Jak można blokować wypłatę swoich własnych pieniędzy za sprzedany towar? 

Uprzejmie proszę o interwencje w tej sprawie. Dorzucam zrzut ekranu.

P.S. Nadmienię, że na weryfikację czekam już od 21 maja. Czyli nie 5 a 10 dni i nadal nic.

Dawid

 

P.SZrzut 1.PNG

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

sophie-bunny
#13 Ambasador#

Nie uzupełnisz danych osobowych - nie zweryfikujesz się.

Nie zweryfikujesz się - nie wypłacisz pieniędzy. 😄

oznacz moderatorów

Zato-One
#7 Wielbiciel#

Przy wypłatach przez PayU nigdy nie był potrzebny skan dowodu czy nr pesel. Jestem na allegro od 12 lat i jeszcze mam weryfikować swoją tożsamość i się im tłumaczyć, że ja to ja :)? Dziękuję za informację. Niech sobie w [edycja] wsadzą te pieniądze [edycja] jedne. Wszystko dla mojego bezpieczeństwa, no bo przecież ja tu obracam milionami i trzeba weryfikować. Jak nisko trzeba upaść, żeby tak łatwo sprzedawać takim molochom jak allegro swoją tożsamość. Dzięki za info. Zabieram się stąd bo to już jest przegięcie.

oznacz moderatorów