anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą środków

madziabil67
#7 Wielbiciel#
  • Cześć,

mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Sprzedałam po raz pierwszy produkt, był wystawiony na Allegro Lokalnie. Środki pojawiły się na koncie w Allegro, natomiast mam problem z wypłatą. Początkowo zrobiłam weryfikację PayU ale nie przeszła, poprosili mnie o skan dowodu, potem zrobiłam weryfikację Przelewy24.. nadal czekam, już czwarty dzień. Porównywałam swoje dane na rachunku z danymi na Allegro i znalazłam jedynie brak spacji między ulicą a numerem (Przykład: Kwiatowa8 na allegro, a na rachunku Kwiatowa 8). Jednak wątpie by miało to jakieś znaczenie, to nawet nie literówka. 

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@madziabil67 standardowo weryfikacja konta do wypłat w PayU trwa do 3 dni roboczych, natomiast w Przelewy24 do 5 dni roboczych, więc jeśli czas ten jeszcze nie minął to nie masz żadnych powodów do niepokoju. Pozostaje cierpliwie poczekać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

0AC04083-D4F2-4A49-8DA3-87A0681FADB2.jpeg

14CEB9AE-787B-485D-B838-F70396EBD756.jpeg

Cos jest ewidentnie nie tak.. Dzwoniłam nawet na przelewy 24 i tam podobno zaksięgowań a w allegro nic bez zmian, takie cos:

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo musisz odczekać swoje.😒

oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

A jak rozumiec to?

Czy cos jest nadal nie tak? Ci powinnam robic?

 

77912DE4-268A-4154-94BD-A9B91BE2C3AE.jpeg

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nadal nic? Miałam to samo. W ten sam dzień co mi weryfikacje odrzucili, a dane były dobre zrobiłam 2 rzeczy. A) powtórzyłam przelew. B) napisałam do allegro. Następnego dnia dane zweryfikowali wnioskuję że pomógł drugi przelew. Bo pracownica allegro napisała dopiero po 2 lub 3 dniach, potem się zorientowała, ze już potwierdzone i radośnie wysłała ankietę pod tytułem oceń konsultanta czy jakoś tak...  Zdjęcia nie widzę, piszę na podstawie pierwszego posta.

oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

Niestety nadal nic. Payu i przelewy24 są aktywne, a przycisk do wypłaty jest szary, jakby nieaktywny. Jeszcze jest podane, że cała ta kwota jest na payu, a na przelewy24 0 zł..

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@madziabil67 masz na koncie finansową blokadę sprzedaży, dlatego nie możesz wypłacić środków. Skontaktuj się poprzez formularz

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

Z jakiego powodu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinno być na mailu, powód.

oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

właśnie problem w tym że nie mam dostępu do tego maila, mam teraz nowy, wysłałam zgłoszenie i tam podałam nowy.. 

oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

dlatego zastanawiam się jaki to może być powód skoro pierwszy raz coś sprzedałam, nawet wystawiłam pierwszy raz.. wcześniej tylko kupowałam drobne rzeczy 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nie możesz nie mieć dostępu do maila. To jest prawdopodobnie powodem twoich kłopotów, adres mail jest dokładnie powiązany z kontem Allegro.

Jeśli nie reagowałaś na wcześniejsze powiadomienia to masz teraz blokadę konta.

oznacz moderatorów

madziabil67
#7 Wielbiciel#

W zaden sposob nie moge odzyskac. Co teraz? Pieniadze mi przepadka? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@madziabil67 skontaktuj się proszę poprzez formularz, który wskazałam wyżej i wyjaśnij również kwestię maila. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Pieniądze może nie przepadną, ale kłopotów co niemiara: ponowna weryfikacja, zdjęcia dowodu osobistego no cała procedura...  wyjaśnianie , tłumaczenie...

oznacz moderatorów