anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą pieniędzy

czarnykolor12
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mój problem dotyczy tego, że nie mogę przelać pieniędzy za sprzedaż na swoje konto bankowe. Konto posiadam od 7 lat, zakładałam je na dane swojej mamy, do konta natomiast mam podpięte swoje konto bankowe, więc nie mogę wypłacić pieniędzy, próbowałam w ustawieniach konta na allegro zmienić imię z mamy na swoje (nazwisko mamy takie samo), ale moja prośba jest odrzucana, mama nie posiada konta bankowego więc odpada opcja przelania środków na jej konto bankowe, bardzo proszę o odpowiedź i poradę. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czarnykolor12 Cześć 🙂 Ze względów bezpieczeństwa dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą być identyczne. Jeśli Twoja mama nie posiada konta bankowego, to możecie wypłacić pieniądze za pomocą przekazu pocztowego, tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję. PayU realizuje wypłaty przekazem pocztowym pierwszego dnia każdego miesiąca. 

Zachęcam Cię do założenia własnego konta na Allegro, aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czarnykolor12
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, ale chciałam jeszcze dopytać, czy jest możliwość zobaczenia gdzieś na allegro czy pieniądze już zostały wysłane tym przekazem pocztowym? Formularz, który trzeba było wypełnić, wysłałam dokładnie 1 kwietnia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak na mailu. Pamiętaj że max wypłacenia jest 800zł, jeżeli masz większą kwotę to nie wypłacisz.

oznacz moderatorów