anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą

MAMY ROZWIĄZANIE!
Grzybek13372
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem pierwszą rzecz przez allegro (laptop 950zł). Problem leży w tym, że nie posiadam konta a myślałem że będę mógł wypłacić pieniądze na konto znajomego. Jednak z tego co wiem jest to nie możliwe bo jest jakaś weryfikacja danych. Co robić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Grzybek13372  Ustawić sobie wypłaty pocztą do domu. Są realizowane raz w miesiącu. Tutaj:

https://allegro.pl/myaccount/Payu/PayoutsConfiguration.php

 

Ula

Ula
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Mozna wypłacic przekazem pocztowym:

"Wypłaty przekazem:

  • są realizowane tylko 1. dnia miesiąca dla kwot mniejszych lub równych 800 zł;
  • wymagają przesłania dokumentów potwierdzających dane, których weryfikacja może potrwać nawet kilkanaście dni"
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Grzybek13372 950 zł nie wypłacisz przekazem pocztowym, kontaktuj się z Allegro 🙂

oznacz moderatorów
Grzybek13372
#7 Wielbiciel#

A nie da się jakoś wypłacić na konto znajomego? Bo jednak jest to 950zł które chciałbym mieć szybciej.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Grzybek13372 Jakoś wypłacić się na 100% da, musisz się skontaktować z Allegro przez formularz. Przygotuj się jednak na to, że te pieniądze poleżą na Allegro Finanse bardzo długo.

oznacz moderatorów
Grzybek13372
#7 Wielbiciel#

bardzo długo tj?

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Grzybek13372 nie ma szans, abyś wypłacił pieniądze przez Allegro Finanse na konto znajomego - potwierdzam. Polecam przekaz pocztowy. To jedyna rozsądna opcja w tej sytuacji.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów