anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z WYSTAWIENIEM LISTU PRZEWOZOWEGO ORAZ ZAMÓWIENIEM KURIERA

METFIX-SPZOO
#7 Wielbiciel#

Witam,

czy ktoś jeszcze ma problem (albo rozwiązanie) jak poniżej??

Po wpisaniu wszystkich parametrów paczki naciskam dalej i zamiast listów przewozowych pojawia się pusta strona i nie moge nic nacisnąć..nie działa żadna przeglądarka..nie można zamówić podjazdu i jak robie to samo od nowa probelm się powtarza a paczka wciąż nie jest zapisana

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@METFIX-SPZOO zerknij czy nie masz strony przewiniętej na dół 

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@METFIX-SPZOO sprawdź proszę czy problem będzie występował po zalogowaniu do Allegro w trybie incognito przeglądarki i po wyczyszczeniu plików cookie (najszybciej zrobisz to poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE. Daj proszę znać, czy się udało. 😊

oznacz moderatorów

METFIX-SPZOO
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/wza/nadaj-paczke/b4f77790-8566-11ef-94d5-cd4cf49025...

to występuje tylko dla 2 pacze..jedna z nich powyżej..kolejne zamówienia któe trafiły są już w porządku..to chyba wina zapisu systemu ..nie wiem..dlaej mam problem i nie moge wysłać paczek do klienta

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@METFIX-SPZOO czy wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki zgodnie z sugestią Sandry? 
Jeśli tak, a problem wciąż występuję, poproszę o przesłanie numeru zamówienia i zrzutów ekranu z widocznym całym oknem przeglądarki, na którym ten problem będzie widoczny.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

METFIX-SPZOO
#7 Wielbiciel#

tak wyczyściłem ciasteczka i próbowałem z innych przeglądarek i nawet komputerów..nic nie pomogło..ewidentnie problem techniczny występujący wyłacznie na dwóch zamówieniach

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@METFIX-SPZOO Zatem proszę, dodaj numery zamówień oraz zrzuty ekranu, o których pisała już Monika. Skieruję zgłoszenie do działu technicznego. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów