anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wysyłkami z allegro.

FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Do niedawna istniała strona wysyłam z allegro (https://wysylam.allegro.pl/)

Nie korzystałem z niej za wiele gdyż głównie wysyłąłem inpostem, ale mogłem jako tako połapać się przy wysyłkach innymi firmami.

Teraz nie wiem jak sprawdić zlecenia zrealizowane,

dodatkowo przy wysyłaniu jest opcja zapisz na później (na ogół tak zapisywałem i zbiorczo wysyłałem kilka paczek), aktualnie nie mam pojęcia gdzie są te zapisane.

Wybór urzędu pocztowego przy  pocztex to już wyższa forma utrudniania życia, Pół godziny siedziałem żeby wybrać pocztę i raz się udało (w internecie ta poczta na każdej stronie ma inny symbol UP/FUP i inne numery)
Chciałem choćby sprawdzić jaki był wpisany w poprzedniej paczce i nie umiej dotrzeć do listy tych nadanych.

Ehhh 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FundacjaBIEDA obecnie można korzystać tylko z nowego widoku tego narzędzia. Aby znaleźć już utworzone etykiety, w zakładce Zamówienia ustaw odpowiedni filtr. Aby znaleźć te przy których skorzystałeś z opcji "zapisz na później" wybierz proszę "do wysłania".

la_nika_0-1646407271609.png

Urząd nadania musi zgadzać się z tym, który jest wskazany w umowie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

FundacjaBIEDA_0-1646408664119.png

Po co jest w takim razie teraz opcja 'zapisz na później' ? Tych przesyłek nie ma nigdzie.

Tak utworzony system ma sens gdyby automatycznie choćby do zamówień dopisywał się numer przesyłki i był widoczny status utworzono list przewozowy.
Widoczny numer przesyłki jest po wejściu w szczegóły przesyłki, ale to niestety nie ma sensu mając wiele paczek do sprawdzenia.

oznacz moderatorów

FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

w do wysłania pusto

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FundacjaBIEDA Przesyłki zapisane na później znajdziesz w filtrze "wymaga nr przesyłki" razem z tymi jeszcze nienadanymi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. 
Coś mi się  zdaje, że aktualnie trwają tam prace, ponieważ dzisiaj 3 paczki tak zapisałem,  a dopiero teraz zadziałało.

Pozostaje jeszcze problem z wyborem Urzędu Pocztowego. Nie działa ani na chrome, ani edge. Po kliknięciu na rubrykę do wpisania rozwija się lista i nic więcej nie mogę zrobić. Wpisanie fragmentu nazwy nic nie sugeruje na liście jak wcześniej. Wybór z niesortowanej listy to szaleństwo.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Pełna zgoda



Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów