anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą nart

andimek
#7 Wielbiciel#

Chciałbym sprzedać na Allegro moje nieużywane dawno narty lecz w momencie szukania kuriera do ewentualnej wysyłki nagle pojawił się problem i nie wiem jak go rozwiązać, okazało się że przesyłki do nadania muszą mieścić się w odpowiednich gabarytach przeważnie do około 150 cm długości, a moje narty mają 175 cm czyli raptem są 15 cm dłuższe i okazało się że za " nadgabaryt" trzeba zapłacić kurierowi inpostu około 240 zł. A co by było gdybym chciał sprzedać np meblościankę?. A przecież takie rzeczy jak narty i przedmioty dłuższe niż owe 150 cm są wystawiane na Allegro i wcale koszt ich wysyłki nie jest tak wysoki, jak więc sprzedający to załatwiają. Czy może inna firma niż inpost to przewozi?  w tym inpoście powiedzieli mi że musze zarejestrować u nich firmę aby muc sprzedać te narty, NIEPOROZUMIENIE.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@andimek  Ale do kogo masz pretensje?  Sprzedający mają firmy i indywidualne umowy z przewoźnikami to i ceny dostaw mają przyzwoite.

Zajrzyj na Furgonetkę czy Apaczkę, wklep wymiary i szukaj. Za nadgabaryt niestety się płaci i to słono 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Na furgonetce znalazłem 3 kurierów poniżej 40zł

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@andimek według mnie to 25 cm 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Sprzedawcy załatwiają to tak, że mają umowę z kurierem, bo wysyłają większą liczbę nart i mogą sobie w miarę niską cenę wynegocjować.

Chyba Pocztą Polską powinno się dać wysłać takie narty po w miarę normalnej cenie, sprawdź cennik i regulamin.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@andimek Nadaj je jako przesyłkę dłużycową - spokojnie można znaleźć u brokerów oferty w okolicach ~40 zł.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów