anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą, nie dotarł @ z allegro

Sorino
#1 Nowicjusz#

Otrzymałem takiego @

Poinformujemy Cię e-mailem, kiedy kupujący wybierze sposób zapłaty i wysyłki oraz wskaże adres dostawy. Dane pojawią się jednocześnie w zakładce Zamówienia

Dane kupującego

Uwaga! To nie jest adres do wysyłki. Otrzymasz go w kolejnym mailu.

!!!!! Nie otrzymałem następnego @ od niedzieli, od dnia sprzedaży, a dziś przyszła mi wiadomość: 

Dzień dobry S.....

ogólny poziom jakości Twojej sprzedaży spadł poniżej neutralnego. Może to zmniejszyć zainteresowanie kupujących Twoimi ofertami.

 

Przyczyną jest:

Numery przesyłek uzupełnione w terminie:0%
Twoi klienci chcą wiedzieć kiedy dotrą do nich przesyłki. Oczekują, że udostępnisz numer do śledzenia przesyłki w terminie, który deklarujesz w ofercie. Dodawaj go do większości nadawanych przesyłek, a poprawisz zadowolenie swoich klientów.
Sprawdź, które zamówienia miały wpływ na Twój wynik. Pobierz raport z zakładki Skuteczność wysyłki
-272 / 30
Nieakceptowalny
 
 
Wysyłka w terminie:0%
Niestety przesyłki nadajesz z opóźnieniem, niewielu Twoich klientów może śledzić ich status na swoim koncie w Allegro. Popraw swój wynik - wysyłaj przesyłki w zadeklarowanym przez Ciebie terminie. Twoi klienci na pewno docenią możliwość sprawdzenia statusu przesyłki na swoim koncie w Allegro.
Sprawdź, które zamówienia miały wpływ na Twój wynik. Pobierz raport z zakładki Skuteczność wysyłki

 

co za bajzel macie

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sorino Czy adres dostawy nie jest widoczny w zakładce Zamówienia?

Jeśli chodzi o wiadomości, sprawdź proszę folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione powiadomienia trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sorino
#1 Nowicjusz#

Wiadomości nie ma także w spamie, ale w końcu jak zacząłem łączyć konto z Inpost to w zamówieniach po bardzo długim czasie dziś coś pyknęło 😉 i się pojawiło. Nie zmienia to faktu, że przez brak @ od allegro dostałem ujemne punkty. Tak na marginesie, nadal nie ma @ od allegro, przeglądałem też spam bardzo dokładnie i nic.

 

oznacz moderatorów