anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą

MAMY ROZWIĄZANIE!
artmusiczone
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, nie wiem jak to się stało ale sprzedałam buty których nie wystawiałam ostatnio. Prawdopodobnie oferta sama się odnowiła. Kupujący wpłacił środki a Allegro mi je wypłaciło. Jak mogę teraz dokonać zwrotu dla kupującego oraz spowodować, że nie będzie naliczona prowizja od sprzedaży?

Bardzo przepraszam za kłopot.

K. [edycja]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@artmusiczone Na Allegro Lokalnie oferty odnawiają się automatycznie. Odnawianie możesz zablokować - otrzymujesz maila z taką informacją tuż przed odnowieniem.

Pieniądze kupującemu możesz oddać tylko zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy.

O zwrot prowizji poproś tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu środków.

oznacz moderatorów
artmusiczone
#1 Nowicjusz#
Dzięki
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

artmusiczone pewnie to było na Lokalnie . Oferta nie sprzedana wznawia się automatycznie po 5 dniach .Poproś klienta o dane do przelewu , nie wywiązaleś się z transakcji to pewnie naliczonej prowizji nie odzyskasz , próbuj tu -https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dlaczego ma nie odzyskać. Te automatyczne wznawiania i ukryte możliwości zablokowania wznawiania mają służyć nabijaniu kabzy biednemu Allegro? Ukryte, mało kto o tym wie, a można przecież wznawiać dopiero po zaakceptowaniu wznowienia przez sprzedającego.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

czytać regulamin !!!!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@artmusiczone To nie była sprzedaż na Lokalnie. Zwrotu możesz dokonać przez Allegro Finanse. Jeśli nie masz środków na saldzie, skontaktuj się z Kupującym i poproś go o numer konta. 

Wniosek o zwrot prowizji - zgodnie z tym artykułem - możesz złożyć w zakładce Zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów