anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem - brak środków na kanale przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
HempQueen
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Mianowicie chciałbym dokonać zwrotu kupującemu, jednak z powodu braku środków na kanale przelewy 24 nie moge tego dokonac. Jest na to jakis inny sposob? Np zeby  po prostu doliczyło mi tą kwotę do rozliczeń z allegro? Bo wg mnie tak powinno wlasnie byc, dlaczego zeby zrobic zwrot musze czekac az jakis inny kupujacy zaplaci i to akurat kanałem przelewy24 i to minimum kwotę, która potrzebuje zwrocic.

Z góry dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@HempQueen tak jest i nic z tym nie zrobisz, czekasz jak ktoś wpłaci lub zrób zwrot zwykłym przelewem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
HempQueen
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie, w takim razie zrobię zwykły przelew bo wszystkie ostatnie transakcję jak na złość miałem PayU 🤣. Dzieki jeszcze raz temat do zamkniecia 😀

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@HempQueen szykują to wprowadzić, chodziły pogłoski ale kiedy, to chyba sami nie wiedza 🙂 Przydała by się taka opcja !

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Tanialampa329
#7 Wielbiciel#

wszystko fajnie ale jak zrobisz zwrot nie przez allegro to niekiedy nie chca oddac pienidzy za prowizje od sprzedazy ;/

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tanialampa329, gdy zwrotu dokonasz poza Allegro Finanse, wniosek o rabat transakcyjny jest automatycznie odrzucany. Jednak wystarczy, że odwołasz się od tej decyzji i wyślesz nam potwierdzenie zwrotu dla kupującego w formacie PDF.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Tanialampa329
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki, dobrze wiedzieć, sprawdzę i dam znać czy tak jest. Pozdrawiam

oznacz moderatorów