anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pieniedzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
4oClock
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca: Angelika (19KrwawaMary20) 

Cześć, 14 grudnia 2022 roku zamówiłam i opłaciłam perfumę na Allegro Lokalnie i do tej pory nie otrzymałam ani produktu, ani pieniedzy. Tłumaczenia są oczywiście książkowe "wysle mi po świętach", "jestem chora". Wcześniej kupowałamu tego sprzedawcy i nie było problemu.

Tak, zgłosiłam na Allegro. Uznali, że skoro tylko poinformowałam ich, że poprosiłam sprzedawcę o zwrot pieniędzy, to sprawę można zamknąć a sprzedawca na pewno mi odda pieniędze. Nie oddał. Brak profesjonalizmu ze strony Allegro był tutaj kluczowy, bo sprawda byłaby wciąż w toku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@4oClock Cześć. 🙂 Dziękuję za wiadomość. Zajmę się tą sprawą i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@4oClock Napisaliśmy do Ciebie wiadomość mejlową w tej sprawie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
4oClock
#7 Wielbiciel#

Cześć. Dziękuję za pomoc :). Pozdrawiam serdecznie.

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nigdy przenigdy nie zamyka się dyskusji >nawet jak sugeruje Allegro, dopóki sprawa nie zostanie definitywnie rozwiązana.😁

oznacz moderatorów
4oClock
#7 Wielbiciel#

Nie zamknęłam dyskusji ani z Allego ani ze sprzedającym. Allegro samo uznało, że informacja ode mnie o zasugerowaniu sprzedającemu o zwrocie pieniędzy oznacza zakończenie dyskusji bądź sporu. Gdybym napsiała "Sprzedawca oddał pieniądze, dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie" to by jasno sugerowało o zakończeniu. A tak nie było. Proszę, czytaj uważniej co napisałam. I nie zakładaj, że postąpiłam inaczej, bo sugerujesz mi tłumaczenie się z czegoś czegonie robiłam a to jest męczące i nie stanowi dla mnie rozrywki.

oznacz moderatorów