anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt nie pojawia się na liście wyszukiwanych produktów

MyTools_com_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dodaję produkty na allegro i potem jak próbuje je wyszukać w normalnej wyszukiwarce, aby sprawdzić, czy się wyświetlają nie ma ich na liście (wyszukuje poprzez wpisanie symbolu producenta). Dodam, że sprawdzałem i są przypisane te same produkty, co w aukcjach innych użytkowników a także dodane takie same symbole producenta. Jest to sytuacja, która powtarza się dość często i nie wiem od czego to zależy.

Przykład zamieszczam poniżej:

60042-00001-00 - Niska cena na Allegro.pl

Nie ma mojego produktu na tej liście.
Liczę na jakąś podpowiedź.
Z góry Wam dziękuję.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MyTools_com_pl Podaj mi proszę numer oferty, którą próbujesz wyszukać w ten sposób.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MyTools_com_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dziękuję za odpowiedź.

Przykładowy numer oferty, przy którym pojawia się ten problem to: 11294343139.

Nie wiem, z czego wynika, codziennie uczę się allegro na nowo ale tu już mi się pomysły skończyły.

Będę wdzięczny za jakąś wskazówkę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MyTools_com_pl Dziękuję, już sprawdzamy tę sytuację. Gdy tylko otrzymam odpowiedź w Twojej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie z informacjami.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MyTools_com_pl Ta sytuacja jest wynikiem sortowania z uwzględnieniem dopasowania oferty do frazy. Tak jak zapowiadaliśmy tutaj, od września w sortowaniu według ceny, ceny z dostawą i popularności uwzględniamy dopasowanie oferty do frazy, jakiej szuka Kupujący. 

Zmiana oparta jest na zachowaniach Kupujących - oznacza to, że np. oferta z niższą ceną może być niżej na liście w wynikach wyszukiwania, jeśli np. znajduje się w kategorii, z której użytkownicy rzadziej kupują szukając danej frazy. Istotne jest to, jak Kupujący reagują na dane wyszukiwanie, a to może się zmieniać w czasie. Dlatego zmiana nie zawsze będzie widoczna w wynikach wyszukiwania - Kupujący nie zobaczy wtedy przycisku [SORTUJ BEZ DOPASOWANIA] na dole listy ofert.

_HolaOla__1-1638535930573.png

 

Więcej informacji o wynikach i typach sortowania znajdziesz w tym artykule

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów