anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja Baselinker -Allegro

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
Kontaktuje się ponieważ w momencie wystawia produktów " Allegro " - " Wystawienie" w Baselinkerze , przy uzupełnieniu wszystkich parametrów opisu itd. Wyskakuje błąd przypisania do kategorii, a gdy produkty zostaną wystawione są przypisywane " produktyzacja" do zupełnie innych produktów nie zgodnych , nadmienię że mamy swoje EANy i produkty, które wystawiamy są wystawianie jako produkt nowy bez produktyzacji( bo nie ma drugiego takiego eanu ). Baselinker odsyła do Allegro. Wysyłam screeny. baselinker przypisuje inna produktyzacje.JPGscreen 22.JPGscreen 099.JPGscreen 0000444.JPG

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

tomsyty
#9 Pomysłodawca#

Posiadanie własnego EANu niestety nie czyni produktu unikalnym, też bym chciał żeby tak było, wtedy nadałbym swój EAN każdemu produktowi i miał spokój, niestety łączenie jest po kodzie i symbolu producenta, w wielu kategoriach EAN nie jest wymagany. P.S. musisz wezwać moderację żeby zaakceptowali zdjęcia bo nie są widoczne.

oznacz moderatorów

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

W dodanych screenach to są przykłady , tam gdzie są zdjęcia widoczne, pełne również nam przypisuje zupełnie inne produkty nie tworzy nowego. Czy jest na to sposób ? Tak, aby nie edytować każdego z osobna produktu ? Przy 400 produktach jest to problem.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Rhinocell Podejrzewam, że tutaj przyczyną problemu może być zdjęcie - są identyczne dla przedstawionych produktów. Już to konsultuję z naszym działem technicznym. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Rhinocell
#8 Zapaleniec#

W takim razie czekam na dalsze informacje 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Rhinocell Podaj mi proszę numer oferty przedstawionej na zrzucie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów