anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja na wyróżnienie

mmk_photoprops
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem możliwość aktywowania promocji Darmowe wyróżnienie oraz 50% prowizji za sprzedaż w licytacjach od 1 zł. Aktywowałem ją, ale problem w tym, że gdy wchodzę w edycję oferty i klikam wyróżnienie, na dole w podsumowaniu widnieje kwota 19zł. Nie akceptuję tego, bo nie chcę skorzystać z tej oferty, czyli wyróżnienie 100% taniej. Co należy zrobić, aby ta oferta zaczęła działać

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wchodzić w edycję?

oznacz moderatorów

pccd
#9 Pomysłodawca#

Należy chyba wystawić licytacje na 10 dni, nie na 7.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mmk_photoprops Czy oferta, którą próbujesz edytować, została wystawiona w czasie trwania akcji tzn. po 6 kwietnia? Nie ma w niej ustawionej ceny minimalnej, a licytacja zaczyna się od 1 zł?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mmk_photoprops
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czas trwania akcji jest trochę inny. Oto kilka punktów

  1. Promocja adresowana jest do Użytkowników Serwisu Allegro, którzy na dzień 31.03 2021 roku, do godz. 23:59:59 spełnili poniższe warunki:

    a. Mają zarejestrowane konto na Allegro

    b. Konto nie jest zablokowane

    c. W okresie od 1.01.2020 do 31.03.2021 wystawili przynajmniej jedną ofertę lub kupili przynajmniej jeden produkt na platformie Allegro.pl

  2. Użytkownicy, którzy spełnią warunki z pkt. 2, potwierdzą udział w Promocji w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek (http://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php):

    a. otrzymają zniżkę 50% na prowizję dla licytacji od 1 zł z opcją bez ceny minimalnej na www.allegro.pl

    b. otrzymają zniżkę 100% na opcje 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie” ofert wystawionych w licytacji na www.allegro.pl od 1 zł z opcją bez ceny minimalnej (promocja nie obejmuje dodatkowej prowizji od sprzedaży oferty wyróżnionej)

Nie wiem, czy ma tutaj znaczenie fakt, że wystawione oferty przeze mnie nie są aukcją (nie da się podbijać ceny) lecz jest to zwyczajna sprzedaż o ustalonej cenie. Wszystkie inne warunki są spełnione

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mmk_photoprops  ale Ty nie masz produktów w licytacji ? przeczytaj uważnie czego to dotyczy !

 otrzymają zniżkę 100% na opcje 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie” ofert wystawionych w licytacji na www.allegro.pl od 1 zł z opcją bez ceny minimalnej (promocja nie obejmuje dodatkowej prowizji od sprzedaży oferty wyróżnionej)

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mmk_photoprops Tak jak napisał @kostas11 promocja dotyczy licytacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów