anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc w rozpoczęciu pracy.

EvsE
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim, mam problem - od półtora miesiąca nie mogę zweryfikować mojego konta. Jestem z Ukrainy, mam status UKR. Chronologia wydarzeń jest następująca: zarejestrowałem firmę, otworzyłem konto bankowe, pospieszyłem z rejestracją na Allegro i próbowałem potwierdzić konto nie z firmowego konta bankowego, ale zostałem odrzucony. Otworzyłem właściwe konto i potwierdziłem je, ale potem otrzymałem odrzuty z różnymi wymówkami, raz to paszport, raz karta pobytu, i tak 8 razy. Każdy kontakt z obsługą klienta zaczynał się od nowa (paszport, karta pobytu). Nikt, kogo znam, nie ma takich problemów. Później zaczęli zadawać pytania, jak długo jestem w Polsce, ile jeszcze zostanę, skąd mam towary i inne, odpowiedziałem na wszystko, ale nadal sprzedaję, opłacam dostawy, usługi Allegro, ale nie mogę wypłacić zarobionych pieniędzy, obsługa klienta nie daje niczego oprócz formalnych odpowiedzi. Ostatnia odpowiedź brzmiała "trwa sprawdzanie w dziale prawno-płatnościowym płatniczego operatora", niejasne, co sprawdzają, dlaczego i jak długo. Zaczynam myśleć, że to po prostu uprzedzone podejście do mnie jako Ukraińca, nie widzę innych przyczyn. Czy ktoś miał taki problem?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zweryfikowali cię jakoś jak firmę otwierałeś w Urzędzie? Czy on-line to załatwiłeś?

oznacz moderatorów

EvsE
#7 Wielbiciel#

Firmę otworzyłem online, rozpocząłem działalność od 1.02.24.

oznacz moderatorów