anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o usunięcie mojej zakończonej oferty

dnogaj
#1 Nowicjusz#

Proszę o usunięcie oferty i oceny link https://allegro.pl/oferta/kludi-bateria-umywalkowa-elektroniczna-bezdotykowa-11448109709?snapshot=Mj...

ponieważ nie tylko klijent zwrócił mi przesyłkę ale i wpisał w ocenie niewiarygodne rzeczy.

Transakcji nie było ponieważ dostałem zwrot a do tego ocenę naganą. Prowizja allegro została pobrana. Jestem niezmiernie niezadowolony, że oceniają mnie ludzie którzy nic ode mnie nie kupili i psują złośliwie mą reputację na allegro. Jestem z wami już 20lat i z czymś takim się nie spotkałem

Poproszę więc jak na wstępie

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dnogaj, kupujący ma prawo do wystawienia subiektywnej opinii. Więcej o tym, jak działają komentarze na Allegro, przeczytasz tutaj. To, że kupujący dokonał zwrotu nie znaczy, że transakcji "nie było". Zgodnie z regulaminem Allegro:

5.2. Transakcje dokonane w ramach Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” są zawarte z momentem:

a) w przypadku zapłaty ceny za pośrednictwem metod płatności określonych w art. 5.7. zdanie drugie Regulaminu: uiszczenia ceny zakupu przez Kupującego; w przypadku niedokonania płatności przez 5 dni do dnia transakcji – z jakiejkolwiek przyczyny – Transakcja nie dochodzi do skutku;

b) w przypadku zapłaty za pobraniem lub przy odbiorze: z momentem wypełnienia i zatwierdzenia formularza dostawy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

dnogaj
#1 Nowicjusz#

Takie formy nie są uczciwe. Nie tylko, że zwrócił to zszargał mi reputację
Chcę złożyć reklamację, poproszę o dane do złożenia takowej

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dnogaj, możesz to zrobić na przykład poprzez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów