anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prosze pakować w materiały ekologiczne

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Sprzedałem przedmiot, dosyć delikatny i otrzymałem od kupującego wiadomość

"proszę pakować w materiały ekologiczne"

Najchetniej anulowałbym to zamowienie i dał sobie spokój z tego typu klientem bo nie wiem czego oczekuje

 

Może szanowni koledzy i koleżanki potrafią mnie nakierować czy klient poprzez ekologie rozumie, że wykorzystam np używane pudełko czy też oczekuje nowego ze swieżo ściętego drzewka ? Jako wypełnienie folia bąbelkowa z odzysku czy jednak nowy swieży papier ? 

Moim standardem w pakowaniu jest Pudełko z odzysku, papier pakowy z odzysku, folia bąbelkowa z odzysku, kartony nacinane z odzysku. Nie kupuje nic oprocz taśmy ( niestety nie papierowa ) Czy to zadowoli klienta ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Papier jest ekologiczny, czyż nie?🤔

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

spakuj jak zawsze i wyślij byleby nie rozwaliło się w podróży 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

do mnie czasami pisze ktoś... "a czemu, tak DROGO"?.......... a skąd taka CENA"?...... - ........................a z 6UPY, mam ochotę odpisać......... sprzedaję swoje, prywatne rzeczy, książki, płyty..... kolekcjonowane prawie 50 lat i wystawiam sobie za ile mam ochotę i jak mnie akurat najdzie lub zależne to jest od stopnia upojenia 🤕........ ha ha hi hi...........

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Masz takie prawo, kupujacy nie musi kupować, ale odpowiedzieć dlaczego ....nie szkodzi, prawda.🤗

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

odpowiadam - bo mogę.......

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

folii bąbelkowej bym w taką paczkę nie pchała

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:80340374  Tak, klient płaci, klient wymaga.

Problem polega na tym że Allegro nie promuje ofert specjalnych i nie umożliwia udostępnienia  specjalnego pakowania za dodatkową opłatą, a taka możliwość być powinna.

Jest normalnym że wiele firm oferuje specjalne pakowanie przedmiotu " na prezent" oczywiście za dodatkową opłatą. Dlaczego nie umożliwia tego Allegro?

Może trzeba wystawić osobną ofertę z wyższą ceną i w tej ofercie zapewnić klienta że opakowanie będzie wybitnie ekologiczne, żadnych oklejek foliowych, żadnych wypełniaczy z bąbelków tylko czysta zdrowa ekologia z pianki kukurydzianej, bez pestycydów!

Oczywiście to wymaga trochę starań, ale skoro są takie potrzeby?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

i troszku nawozu bydlęcego do wypełnienia.......... jest bardzo ekologiczny

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kozie bobki podobno najlepsze.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@br. nie o to chodzi pytającemu, on się pyta co kupujący ma na myśli pisząc „materiały ekologiczne”. Czy chodzi mu o drugie życie opakowań czy też zainteresowany jest bardziej eleganckim pakowaniem w nowe materiały ze znaczkiem EKO? Dopłata do pakowania ekologicznego nie ma sensu, dopóki nie będą określone standardy takich działań. Na pewno nie chciałbyś dopłacić 5zl do przesyłki eko i dostać paczkę wypchaną starymi skarpetkami. Bawełnianymi albo nawet bambusowymi, przecież są eko. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:80340374  cóż ja miałem póki co jeden taki przypadek. Klent w wiadomości zażyczył sobie opakowanie ekologiczne. Wysłaliśmy prośbe o dopłate 20zł z adnotacją - koszt pakowania według wskazań kupujacego. (Wówczas a jakże spakowalibyśmy dokladnie wedlug wskazówek klienta)

Dopłata nie weszła. Zapakowaliśmy normalnie. Nawet negatywa nie było

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

najbardziej mnie wkurwtegują te centusie - "a prosę pani, a spseda mi pani tę płytę tsy złote taniej?........w starych dobrych czasach na allegro takiego ekoludzia bym sio na czarną......... tera się nie da (musi co kupić, wtedy dopiero da się) , może taki ględzić, pytać...... a czemu?......a po co?......a jak?...............

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:80340374 @_Likos_ @br.  to jest jedna z pułąpek. Bo jaka jes definicja ekologiczna? Czy to po prostu "reuse" czyli używane kartony, wypełnienia, papiery itp? Czy to nowe pudełka EKO i wypełnienia eko kupione za jakieś chore kwoty? Bo potem będzie "dostałem przesyłkę w jakimś pomazanym pudle i zawiniętą w szmaty".

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Nadałem paczke tak jak zawsze to robie bez wiekszego spinania

Jesli kupujący nagrodzi mnie odpowiednimi gwiazdkami to na pewno sie pochwale

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

W ostateczności może też zwrócić przesyłkę podając jako powód "nie pasuje mi". Mniejsza że to opakowanie mu nie pasuje, niektórych nie idzie zadowolić w żaden sposób.

oznacz moderatorów