anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja za przedmiot bez Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Mam produkty z prowizją allegro 11%. Jaki jest sposób naliczania prowizji, jeżeli nie jestem sprzedającym Smart i kupujący płaci 8,99 za przesyłkę. 

Przykład:

Produkt kosztuje 149 zł + wysyłka 8,99 zł = 157,99 zł

Od jakiej kwoty Allegro pobierze prowizję: od 149 zł czy od kwoty 157,99

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
rafulka12
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli masz konto firmowe to od kwoty 157,99

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Szkoda tylko, że wystawiając produkt nie mam o tym żadnej informacji.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI  trudno o taka informacje poniewaz przy wystawianiu nie wiadomo jaki sposób dostawy wybierze kupujący wiec nie wiadomo ile bedzie kosztowac dostawa wiec nie wiadomo jaka bedzie od niej wysokośc prowizji 🙂

Po prostu trzeba o tym pamietac i tyle. Aby do ceny produktu doliczyć koszt prowizji od dostawy ewentualnie koszt opłaty od wysyłki smart

 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli ma konto zwykłe to też od kwoty 157,99 🙂

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Informacja powinna być w momencie wystawiania produktu, że prowizja będzie liczona również na kwotę wysyłki, bez względu na formę dostawy. To oszczędziłoby wielu niewiadomych, jakie spotykaką nas co chwilę na Allegro.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI a jak se to wyobrażasz jak nasz kilka dostaw ?  jest informacje że prowizja przy wystawianiu nie obejmuje kosztów dostawy 🙂

Takim małym druczkiem 🙂

Podana wycena jest wyceną szacunkową - opiera się na aktualnej konfiguracji oferty i nie uwzględnia wcześniejszych opłat zarejestrowanych dla oferty (jeżeli takie występowały) oraz wyższej prowizji w przypadku wybrania płatnej metody dostawy przez kupującego. Pełna kwota opłat dla oferty dostępna będzie po jej zatwierdzeniu w zakładce Rozliczenia z Allegro. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów