anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizje od sprzedaży

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Prowizje od sprzedaży

opłata za sprzedaż 1 sztuki z darmową dostawą
Prowizja od sprzedaży
19,04 
Prowizja od sprzedaży oferty wyróżnionej
14,28 
 
Witam czyli ogólnie moja prowizja wyniesie 33,32 zł za sprzedany produkt?
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak 33,32 zł jeśli ofertę wyróżnisz  , no i oczywiście plus prowizja od kosztów przesyłki 😁

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

To ja produkty musiałabym wystawić po cenie nie realnej ...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

witamy w allegro 🤗

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na Allegro realia cenowe są takie jakie są i nic na to nie poradzimy .W ten sposób portal chyba chce się pozbyć sprzedawców bo coraz więcej zauważa nieopłacalność i są zmuszeni do rezygnacji ze sprzedaży.

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Na **piiip**u mniejsze prowizje są . Zarzucili mi na produkcie 30 zł prowizji , gdzie ja abym się przebiła między ofertami zarobie wtedy 3 zł na produkcie ... Matko boska.

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Dodatkowo jako młoda firma nie mam szans się przebić przez wielkie molochy bo prowizje to wszystko niszczą , szok .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Postaraj się zdobyć trochę klientów promocyjnymi cenami produktów bez wystawiania z wyróżnieniem które zabiera często cały zarobek .Będziesz mieć konkurencyjne ceny to klienci szukający danego produktu widząc twój w nieco niższej cenie jak konkurencja ,mogą wybrać twój.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ale fajny masz towar 😋

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Mam dużo więcej ,ale przerazilo mnie to że skoro opłacam wyróznienie to oni jeszcze prowizje biorą Oo SZOK !

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Czyli wychodzi na to że najlepiej wystawić swoje ceny kurierów i nic nie brać od allegro

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To jest rozwiązanie które sam też stosuje ,bo nie ma nic za darmo nawet jak tak wygląda.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jak masz placić 14,28 zł prowizji od wyróżnienia to lepiej zaoferuj klientowi darmową wysyłkę to  prowizji od kosztów wysyłki nie poniesiesz i bęsziesz miał same piątki w ocenach kosztów wysyłki .

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Jeżeli allegro nie będzie mieć konkurencji na Polskim rynku to dalej będzie narzucać co sobie chce...

oznacz moderatorów

SHOP4uPoland
#3 Debiutant#

Ogólnie dziekuje za podpowiedzi ,teraz inaczej do tego podejde 🙂 

oznacz moderatorów