anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużająca się weryfikacja konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
SIKORA21
#8 Zapaleniec#

Podpowiedzcie proszę, jak długo czeka się na weryfikację konta bankowego. Czekam już ponad tydzień, o ile nie dwa. Sprawdzałam, wszystkie dane zgadzają się. Jest adres, pod który mogę napisać, by ktoś z obsługi to sprawdził? Bo może coś przeoczyłam? W centrum pomocy nie mogę się połapać. Jestem początkująca, ale mam już jakąś sprzedaż. Nie mogę wypłacić pieniędzy bo konto w trakcie weryfikacji i koniec. Natomiast z wpłatą prowizji nie ma żadnego problemu 😉 Będę wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę 🙂 Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
drekenzes
#16 Inspirator#

@SIKORA21 Proś o pomoc pracowników Allegro, ja to robiłem przez formularz zgłoszeniowy. U mnie przy wsparciu Allegro trwało to kilka tygodni, bo pośrednik płatności miał mnóstwo wniosków i spore opóźnienia. No i nie chciałem na żywca wysyłać pełnego skanu dowodu, ale trafiło na kompetentną osobę z informacjami co można pozakrywać itd.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
SIKORA21
#8 Zapaleniec#

Dzięki! Zaraz napiszę. Nie mogłam odnaleźć formularza z poziomu strony, ale w wyszukiwarce się udało 😄 mam nadzieję, że uda się załatwić szybciej nić kilka tygodni ! Dziękuję za szybką odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów