anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsądowe wezwanie do zapłaty

lysy5541
#2 Obserwator#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Otrzymałem dzis wezwanie do zapłaty w wysokości 215,80zł.

Jedyne co przychodzi mi do glowy z czym moze byc to powiązane to sprzedaż przedmiotu, ktory wystawiłem w grudniu. Pieniądze po zakupie przelałem na konto, bylo to 200zl. Do zapłaty zostalo okolo 15zł w ramach prowizji. i zapomniałem o tej płątnosci aby ją uregulować. Czy to jest możliwe, aby przez to naliczyły sie takie odsetki? czy to jakas pomyłka?. Prosze o pomoc.

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lysy5541 a towar wysłałeś? Nie miałeś reklamacji od kupującego?

oznacz moderatorów

lysy5541
#2 Obserwator#

tak towar zostal wyslany, z tego co widze to gosc anulowal zamowienie czy cos takiego przez allegro protect, 15 dni po zaplacie, da sie cos z tym zrobic?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lysy5541 Swoje saldo i historię należności w stosunku do Allegro możesz sprawdzić w każdej chwili w tej zakładce, ale sprawdziłam Twoje konto i 23.12.2022 obciążyliśmy Twój rachunek wypłatą rekompensaty dla kupującego w ramach Allegro Protect. W tej sprawie toczyła się dyskusja numer bbc7e9ce-4858-4cfa-8014-2f1d9b7996bf, więc aby wyjaśnić sprawę, skontaktuj się proszę z nami przez ten formularz kontaktowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lysy5541
#2 Obserwator#

Podany link do formularza nie działa, można poprosić jeszcze raz?

oznacz moderatorów

lysy5541
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lysy5541 Przepraszam, już poprawiłam link i teraz działa poprawnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48327381
#7 Wielbiciel#

Też dostałem takie wezwanie - nic nie kupowałem i nic nie sprzedawałem-o co tu chodzi?????? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48327381 Sprawdź proszę w zakładce Rozliczenia z Allegro, w Twoim przypadku naliczona opłata to prowizja za sprzedaż na Allegro Lokalnie z dnia 01.12.2022 w ofercie numer 48f53bb9-fff7-4aa4-bb67-215fa4b10ec4. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48327381
#7 Wielbiciel#

Przecież to jawne....., - 159zł?????-za co?????, - jak można wnioskować, i do kogo o anulowanie tej kwoty????, i za jaki to jest okres????, - przecież te ogłoszenie dawno jest nie aktywne 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48327381 Możesz napisać do nas zgłoszenie przez ten formularz, ale jeśli w Twojej ofercie doszło do sprzedaży nie będziemy mieli podstaw do jej zwrotu.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48327381
#7 Wielbiciel#

W moim przypadku nie doszło do transakcji, kupujący zrezygnował z zakupu towaru, więc nie może być mowy o żadnej prowizji. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48327381 W takim razie napisz proszę do nas przez formularz, który wskazałam wyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czyli nie masz ani przedmiotu ani kasy za przedmiot jeszcze musisz oddać a kupujący ma kasę z ap i przedmiot 

oznacz moderatorów

lysy5541
#2 Obserwator#

zgadza sie, mimo ze przedmiot zostal przekazany

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To pomysl sie gdzie sie cos takiego zglasza podpowiem nie do allegro. A w dyskusji co bylo nue tak?

oznacz moderatorów