anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż - opóźnienie w realizacji

boredwolves
#7 Wielbiciel#

Mam aukcję z przedsprzedażą książki z czasem realizacji od 5.05.2023. Okazało się, że drukarnia nie wyrobi się w terminie i książki będę mogła wysyłać dopiero od 19.05.2023. Zmieniłam już info w danych aukcji, ale chciałabym też dać znać kupującym, że wysyłka nastąpi później. Nie mogę jednak znaleźć odpowiedniej funkcji w akcjach obsługi zakupów.

Ile mam czasu na druk etykiet? Powinnam to zrobić 5.05?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@boredwolves przykro mi, jednak w takiej sytuacji czas na realizację już złożonych zamówień masz od 5.05. Czas na wydruk etykiety ustalałeś sam w ofercie. Nie ma możliwości, aby to zmienić. Ewentualnie możesz napisać do kupujących poprzez centrum wiadomości, ale może być tak, że spadnie Ci wskaźnik "wysyłka w terminie".

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

boredwolves
#7 Wielbiciel#

OK, czyli dobrze rozumiem, że piszę do kupujących z informacją o opóźnieniu i nowym terminie wysyłki, także licząc się z tym, że ktoś może anulować z tego powodu kupno lub później słabiej ocenić transakcję.

Co do etykiet - nie mogę doszukać się tej informacji - czy one tracą ważność lub kończy się możliwość ich wygenerowania? Czy najlepiej wydrukować je od razu 5 maja i czekać 2 tygodnie z wysyłką czy będzie możliwość wydrukowania ich bliżej terminu wysyłki?

Pozdrawiam!

Joanna

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boredwolves etykiety możesz wydrukować teraz lub za dwa tygodnie, ani jedno ani drugie rozwiązanie nie jest dobre 😞  Napisz do kupujących każdego oddzielnie bo inaczej się nie da i zaproponuj zwrot kasy lub poproś o zgodę na opóźnienie, etykiety zrób jak będziesz wysyłać, lub teraz jedyne co to nie wpłynie to na spadek poziomu jakości ( czas wprowadzenia numeru paczki ) reszta poleci 😞

Etykiety Inpostu mają z tego co pamiętam 30 dni 

________
Κώστας
oznacz moderatorów