anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew środków z konta Allegro.

BEEFAN
#8 Zapaleniec#

Witam,chcę zrobić przelew z konta Allegro z tytułu sprzedaży przedmiotu. Na początku w formularzu pojawia się informacja o możliwości wypłaty środków.Po wpisaniu numeru konta system nakazuje wypłatę środków z własnego konta.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BEEFAN Ale o co dokładnie Ci chodzi? Chcesz wypłacić pieniądze z Allegro Finanse na konto bankowe? Tak, to musi być Twoje konto, nie cudze. 

oznacz moderatorów

BEEFAN
#8 Zapaleniec#

Konto jest oczywiście moje, tylko w momencie rejestracji na końcu formularza jest info odbierz środki,a kiedy chcę zapisać system każe zrobić przelew z nowo wprowadzonego przeze mnie konta.Jestem ostrożny, ponieważ kilka miesięcy temu zostałem okradziony przez oszusta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i musisz zrobić ten przelew tak to tu działa.

oznacz moderatorów

BEEFAN
#8 Zapaleniec#

Mam zrobić przelew że swojego konta?

oznacz moderatorów

BEEFAN
#8 Zapaleniec#

Przecież to ja sprzedałem przedmiot,za który kupujący przelał środki na konto Allegro,ja chcę te pieniądze przelać na swoje konto.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BEEFAN oczywiście ta wpłata jest Twoja i czeka na saldzie operatora płatności. Natomiast, aby móc wypłacać środki na konto konieczna jest weryfikacja. Dlatego prosimy o wykonanie przelewu z konta bankowego podanego w formularzu na kwotę 1,01 zł. Po weryfikacji przelew wróci na Twoje konto.
Weryfikacja w przypadku PayU trwa do 3 dni roboczych, w przypadku Przelewy24 do 5 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BEEFAN
#8 Zapaleniec#

Witam i przepraszam, że dopiero teraz piszę.Problem został rozwiązany, dzięki za wskazówki i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

AdamSmak
#11 Animator#

@la_nika Po co jest ta weryfikacja i czy jeśli będę chciał wpłacić Allegro prowizje to też mogę wymagać aby zweryfikowali posiadane konto?

Traktujmy się równo...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BEEFAN Zgadza się, ale żebyś mógł je przelać na swoje konto, musisz najpierw sam przelać 1 zł ze swojego konta, aby Allegro Finanse mogło potwierdzić Twoje dane osobowe na podstawie tego przelewu. Gdy już potwierdzi, oddadzą Ci ten 1 zł i pieniądze od kupującego. 

oznacz moderatorów