anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew od kupującego

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

Hej,

Kupujący rozpoczął transakcje przy pomocy szybkich przelewów P24, jednak coś "źle kliknął" transakcja ma nadal status rozpoczęta, a następnie zrobił przelew tradycyny. Pieniądze na konto już otrzymałem jednak gdy chce nadać przesyłkę Allegro SMART DPD nie mogę tego zrobić.

Jakie działania mam teraz podjąć?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PurpleBlackStore, możesz podać numer zamówienia, o którym mówisz? Dlaczego nie możesz nadać przesyłki?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia - 0bbe3411-caa2-11ec-833f-4fc392029b7d.

 

Próbuję nadać przesyłkę - Allegro DPD, gdy uzupełniam wszystkie dane, następnie klikam "Zapisz przesyłki" i gdy muszę kliknąć "Podsumowanie" nic się nie dzieje. Próbowałem kilkukrotnie wbijać przesyłkę za każdym razem to smo

oznacz moderatorów

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

@mr_oma wiadomo co jest tego przyczyną? co mam dalej robić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PurpleBlackStore Płatność do tego zamówienia ma status "Rozpoczęta". Klientka nie opłaciła go przez Allegro Finanse, dlatego nadanie nie będzie możliwe. Powinna ponowić płatność przez nasz system. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

@nat_not rozumiem, ale tak jak pisałem. Płatność została rozpoczęta, ale ostatecznie dostałem przelew tradycyjny, czyli w tym przypadku już nic nie jestem wstanie zrobić? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PurpleBlackStore Możesz zwrócić wpłatę klientce i poprosić, by ponowiła płatność w Allegro lub nadać przesyłkę poza naszym systemem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

@nat_not za dużo zamieszania więc nadam poza systemem i pokryje koszty wysyłki. Tak czy inaczej dziekuje za wyjaśnienie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów