anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24 dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy?

--Maris--
#7 Wielbiciel#

Dlaczego moje pieniadze zostały zblokowane na conajmniej 5 dni przez jakąs durną weryfikacje przelewow 24? Podczas gdy nigdy nie wyrażałem na to zgody!!!!!! Do tej pory wszystko było na payU i było w porządku ... NIE POWINNA BYĆ W OGÓLE UDOSTĘPNIONA OPCJA KUPUJĄCEMU jako PRZELEWY 24 jeżeli mam ją NIE AKTYWOWANĄ !!! Bezprawnie przetrzymujecie teraz moje pieniądze po tym jak towar się sprzedał !!!!!!!

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@--Maris-- aktywuj p24 i wypłać nic nie zrobisz, każdego do tego zmusili pozwalając wpłacić kupującemu za transakcję  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To taki dobrowolny przymus dla wygody kupujących.

oznacz moderatorów

--Maris--
#7 Wielbiciel#

Juz wyslalem im dokumenty/przelew... Nie wazne! To jest bezkarne przetrzymywanie pieniedzy!  Gdzie jest w tym momencie regulamin allegro mowiacy o terminach wysylki towaru po kupnie???!! Mam napisac kupujacemu ode mnie towar ze sorry ale nie wysle ci towaru nie wiadomo ile tydzien albo dluzej (bo widze tu po oomentarzach ze ludzie duzo dluzej czekaja na weryfikacje) bo nie otrzymalem wciaz kasy.!???

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@--Maris-- Aktywacja trwa zwykle 3-5 dni roboczych .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@--Maris-- kasy Ci nikt nie zabierze i nie możesz z tego powodu opóźniać wysyłki 😞  po to klienci płacą przez szybkie płatności żeby nie czekać 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

--Maris--
#7 Wielbiciel#

Przecierz kwota do oplacenia wysylki jest zblokowana... nie mam zamiaru ani obowiazku z swoich pieniedzy wykladac za wysylke... a zatem pytam sie ponownie gdzie w tym momencie jest ten regulamin allegro? Kupujacy z czyjej winy bedzie teraz czekal na towar? Na pewno nie z mojej bo ja sobie sam nie zblokowalem kasy 

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@--Maris-- 

regulamin usługi przelewy24 jest tutaj: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/7b 

korzystając z allegro potwierdziłeś , że ten regulamin akceptujesz . 

twój klient zapłacił ci za towar i wysyłkę , a ty zgodziłeś się na zapłatę przez przelewy24 . lepiej nie opóźniać wysyłki , bo zniecierpliwiony klient może rozpocząć spór , w którym pomoże mu allegro , a nawet wystąpić o rekompensatę z programu ochrony kupujących . dla sprzedawcy może się to skończyć blokadą sprzedaży i kont . nie warto zwlekać .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@--Maris-- Taki regulamin, jesteś sprzedawcą i nie zapoznałeś się z warunkami sprzedaży, weryfikacji konta do wypłat? Tyle tu było wpisów na temat przetrzymywania kasy przez All i nikt nic nie zrobił.

oznacz moderatorów

--Maris--
#7 Wielbiciel#

Widze ze bronicie swoje prawa... Dzieki ze sie pofatygowales wyslac mi linka regulaminu przeczytaj sobie go calego i na pamiec najlepiej wykłuj ... nie zapomnij tez czytac ich kazdej aktualizacji zeby Cie nie zaskoczyli... 

Jak sobie tak dajecie wcisnac wszystko w zyciu to pozdrawiam nie ma o czym rozmawiac pozdrawiam

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@--Maris--  jest taki użytkownik Rocky1982Maya też prowadzi krucjatę przeciwko "Przelewy24" . Możecie się syknąć i założyć pozew zbiorowy może ktoś by jeszcze się dołączył.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Kto bierze się za sprzedaż nie posiadając kapitału na start. Chyba że to jednorazowy interes.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296  Zaplecza na ...wysyłkę.😁

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433  no ale widzę że @--Maris-- to nie amator. I że powinien wziął pod uwagę że musi mieć jakieś zaplecze finansowe 😁 np. na wysyłkę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296 I dobrze, porządni sprzedawcy są zawsze mile widziani.😁

oznacz moderatorów

--Maris--
#7 Wielbiciel#

Wcale tego pisac nie chcialem bo nie o to tu chodzi! Ale ...wysylke, zawsze wysylam w przeciagu 24godzin tak jak zaznaczam na allegro bo szanuje sobie klientow i tak tez teraz bylo. Wczoraj kupil dzis rano pojechala... bo wiadome ze calej tej sytuacji ten kupujacy ode mnie nie jest winien.. tylko allegroo ktore nie dosc ze od jakiegos czasu sobie słone prowizje liczy to jak w tej sytuacji dodatkowo w [edycja] ma klientow a w tym was.... a wy mam wrazenie jeszcze tu je popieracie slac mi linki do regulaminow...  

POZDRAWIAM! I pamietajcie, badzcie na biezaco z regulaminami, szczegolnie te małe druczki

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@--Maris-- W regulaminach się pogubisz i będziesz kroczył jak "ćma" w "słońcu" , przepisy i tylko przepisy bo regulaminy nie mogą być sprzeczne z prawem i szybciej będziesz wiedział co możesz a co nie, tak samo co kto może a co nie 😉

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/7b

https://www.przelewy24.pl/obowiazekinformacyjny-uzytkownicyAllegro

Już byś wiedział więcej a nie pytał, przynajmniej gdzie pytać i kto reguluje to o co pytasz 😉

Pamiętaj, do póki nie znasz przepisów prawa to nigdy nie będziesz wiedział czy regulamin jest zgodny z tym prawem 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@--Maris--  - udało się przyspieszyć weryfikację. 🙂 Widzę, że dziś po 2 nad ranem została zlecona wypłata, więc środki powinny znaleźć się na wskazanym przez Ciebie rachunku do jutra (do końca dnia).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów