anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24 - weryfikacja konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
rostov84
#10 Popularyzator#

7 lutego zawnioskowałem o weryfikację konta Przelewy24 na Allegro. Zrobiłem przelew 1,01 zł, która to kwota została mi zwrócona na konto. Nie miałem jak zrobić skanu ani zdjęcia dowodu, więc wypełniłem tylko oświadczenie, w którym podałem wszystkie swoje dane wraz z numerem dowodu osobistego i PESEL. Weryfikacja miała potrwać 5 dni. Dziś 14 lutego, czyli minęło już 7 dni, a weryfikacja nadal nie została zakończona. Czy muszę w tym celu wysłać zdjęcie dowodu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@rostov84 Jeżeli wystarczało oświadczenie, nie musisz wysłać zdjęć. To powinno trwać 5 dni roboczych. Widocznie masz większą kwotę do wypłaty 🙂 

oznacz moderatorów
rostov84
#10 Popularyzator#

@xyz96 nie mam nic do wypłaty. Chciałem po prostu sobie aktywować to konto na wypadek, gdyby było potrzebne.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Skoro nie masz nic do wypłaty, to poczekaj do jutra, bo Ci się nie spieszy. Jutro, jeśli nadal wypłaty nie będą aktywne napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb i zapytaj o powód, bo prawdopodobnie bez pytania powodu nie poznasz. Operator sam Ci nie napisze, na czym polega problem. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rostov84 Skonsultuję tę sytuację z Operatorem. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rostov84
#10 Popularyzator#

@ko_alka dziękuję. 🙂 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rostov84 Weryfikacja przebiegła pomyślnie. Konto do wypłat jest już aktywne. Dzięki za cierpliwość 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
rostov84
#10 Popularyzator#

@ko_alka bardzo dziękuję za pomoc! 🌷

oznacz moderatorów