anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24

KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

KRZYSIEKx1_0-1654718076519.png

 

 

Przepraszam ale czy ja w końcu mam to aktywne czy nie? Pokazujecie, że nie. Co mi bardzo pasowało, bo korzystam z konta żony i nie chcę innego. A tu nagle mimo wyłączonego kanału płatności jest przez niego wpłata.... Jakim prawem udostępniacie kanał płatności bez mojej wiedzy i zgody skoro sami wyraźnie pokazujecie, że jest on nieaktywny?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajesz to musisz mieć aktywne oba kanały, tak się nie da tylko na jednym.

oznacz moderatorów

KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

Nie prawda. Miałem tak przez długi czas, ze wpływało tylko na jeden zanim potwierdziłem wcześniej przelewy. Nie mam czasu babrać się z dwoma kontami. Dlatego wróciłem tylko do konta żony. Informacja od allegro w tamtej zakładce jest jasna - przelewy nie są aktywne dla kupujących.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@KRZYSIEK-x1  "... przelewy nie są aktywne dla kupujących."

Źle to interpretujesz.  Przelewy są aktywne dla kupujących, natomiast nie są aktywne dla ciebie - nie będziesz mógł wypłacić sobie  otrzymanych  za sprzedaż pieniędzy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSIEK-x1 Nie możesz wypłacać środków z salda Przelewy24 w Allegro Finanse, bo nie masz zweryfikowanego rachunku do wypłat u tego operatora. Nie zmienia to jednak faktu, że będziesz otrzymywać wpłaty obsługiwane przez tego operatora. Przeprowadź do końca aktywację wypłat w Przelewach24, żeby móc je zlecać. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KRZYSIEK-x1
#7 Wielbiciel#

Jakiego faktu? W zakładce jakość sprzedaży jest wyraźne napisane, że kupujący nie mogą płacić przez przelewy - "Na swoim koncie masz aktywne PayU. Dodaj jeszcze Przelewy24, a udostępnisz swoim klientom więcej metod płatności." Nie dodałem więc nie udostępniłem - proste. Więc proszę naprawić to co schrzaniliście...

oznacz moderatorów