anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerzucanie przez Allegro towaru do błędnej kategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
Franka58
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry!

Co mam zrobić, żeby Allegro z uporem maniaka nie zmieniało mi kategorii "filatelistyka"- bowiem chodzi o walory filatelistyczne na kategorię Skamieliny, minerały i muszle Minerały

Aukcja ma tytuł " MUSZLE MINERAŁY KAMIENIE SZLACHETNE 6 bloczków" Trudno żeby miała inny skoro temat na walorach jest właśnie taki jak w tytule. Czy mam oczekiwać że znaczki z kategorii tematycznej Kolejnictwo będą przerzucone do modeli kolejek, a z fauny do zwierząt na sprzedaż? A ryby pewnie do akwarystyki.

Pozdrowienia

Elżbieta

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ogarnijcie bałagan bo widzę że już nie panujecie nad tym 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 czy możesz napisać konkretnie do jakiej podkategorii ta oferta ma zostać przeniesiona? Allegro > Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka i co dalej? Nie widzę, w jakiej kategorii była wcześniej, a domyślam się, że masz preferencje, gdzie powinna się znajdować.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika ja bym dał do https://allegro.pl/kategoria/filatelistyka-afryka-81 bo są tam znaczki z Kongo i Rwandy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

Do kategorii regionalnych (państw ujętych jako odrębne kategorie to nie dotyczy a już na pewno nie polskich ) wrzuca się znaczki starsze czyli starsze niż 50 lat lub droższe czyli tak od 20-30 zł w górę. Pozostałe umieszcza się w odpowiednich kategoriach tematycznych lub w zestawach. Jeśli nie ma odpowiedniego tematu to wtedy można ewentualnie dać do Afryki , Azji itp. W zasadzie sprzedaż tańszych nie opłaca się ponieważ Filatelistyka i kilka podobnych kategorii to najbardziej kosztowne działy na Allegro. Do ok. 5 zł na Kup Teraz to się dokłada i dlatego wystawia się takie tylko w celach marketingowych. Akurat te konkretne znaczki to jeszcze inny dość skomplikowany problem, ale nie ma tu miejsca na wytłumaczenie

oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

Filatelistyka-Tematyczne-Pozostałe

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 Dostałam informację, że zatrzymaliśmy wskazaną ofertę. Teraz możesz ją wznowić, przenosząc wcześniej do właściwej kategorii.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

PO RAZ KOLEJNY MOJA AUKCJA ZNACZKÓW ZOSTAŁA PRZERZUCONA DO DZIAŁU SKAMIENIELINY-MINERAŁY. MOŻE I BĘDZIE MINERAŁEM, ALE NIE WCZEŚNIEJ NIŻ ZA PARĘ MILIONÓW LAT

oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

Do Pani nat_not !

Czy jak raz zaznaczyłam że sprawa jest rozwiązana, a jak okazało się zrobiła Pani w taki sposób, że mogłam zrobić sama i robiłam to wcześniej to znaczy że problemu nie ma? Wczoraj zwróciłam się z kolejną prośbą o pomoc, żeby aukcja znaczka nie była mi przerzucona raz za razem z kategorii filatelistyka do kategorii minerałów. I co i nic. Może nich zajmie się tym inna osoba co sobie poradzi lub prosze napisać że sprawa jest nie do rozwiązania przez Allegro.

Elżbieta

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, jeśli uważasz, że jakaś oferta łamie regulamin, możesz zgłosić to samodzielnie. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Zgłoś naruszenie zasad".

83c5ff474c87941087cfa8415b6f.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Franka58
#9 Pomysłodawca#

Jaka oferta!  Jaki regulamin!!! Czy nikt nie umie tu czytać ze zrozumieniem?  Już jeden post w tej sprawie rozpoczęłam. wystarczy go przeczytać.

Allegro bez mojej wiedzy z automatu przerzuca mi cały czas znaczki (kategoria FILATELISTYKA- TO TAKIE COŚ CO NAKLEJA SIE NA KOPERTY-LISTY) na Skamieliny-Minerały i muszle-Minerały. Nie wiem co znaczki maja wspólnego zer skamielinami, chyba ze za milion lat.

oznacz moderatorów