anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka Allegro kurier DPD - status dostarczona a klient twierdzi,że nie odebrał

MAMY ROZWIĄZANIE!
driverrd
#8 Zapaleniec#

Witam, proszę o pomoc. Wczoraj klient zgłosił mi brak jednej z 4 przesyłek  dostarczonych wczoraj. Wszystkie w śledzeniu przesyłki dpd mają status dostarczone. Przesyłam nr listu przesyłki o której mowa: 1000423322276U.

Trzy przesyłki mają godzinę odbioru taką samą i to pokrywa się z tym co mówi kupujący o godzinie dostarczenia. Ta zaginiona ma zmieniony status na dostarczony kilka godzin później. Z tego co mówi  kupujący nie podpisywał nic przy odbiorze paczek. Proszę o pomoc @_HolaOla_  @nat_not  @la_nika  @mr_oma

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@driverrd a dzwoniłeś do DPD może kurier zapomniał - przeoczył i odbił doręczone a wozi na aucie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
driverrd
#8 Zapaleniec#

Nie mam umowy z dpd  i próba dodzwonienia się na infolinię kończy się informacją, że nie mam '' pakietu premium''. Póki co złożyłem reklamację przez formularz dpd, ale ile to będzie trwało to pojęcia nie mam.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@driverrd wysyłałeś przez allegro ? złóż reklamację allegro oni są odpowiedzialni za te paczki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
driverrd
#8 Zapaleniec#

Tak, przez allegro no liczę właśnie na podpowiedź ze strony wymienionych moderatorów:) Poczekamy do jutra.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@driverrd 
Złóż reklamację - nie: "przez Allegro", ale bezpośrednio: "do Allegro".

P.S.
Jeżeli przesyłka wczoraj "zapodziała się" kurierowi - to prawdopodobnie dostarczy ją dzisiaj.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
driverrd
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie,  okazało się ,że paczka dziś się ''znalazła'' - kurier musiał przeoczyć ją jak wydawał pozostałe i dziś dostarczył:) 

 

Dziękuje wszystkim za udział w temacie

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@driverrd 
Dziękujemy za podzielenie się ze Społecznością zakończeniem sprawy.
Zdecydowanej większości pytających zwykle brakuje odwagi (chęci ?) aby wrócić tu i podsumować otworzony przez siebie temat.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ty jako sprzedający odpowiadasz za przesyłkę do chwili odebrania, kupujący zgłasza brak 1 z 4 towarów  i ty musisz rozpatrzyć ta reklamację i uzupełnić albo w jakiś sposób udowodnić że kupujący ma cały towar w kpl.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@driverrd, najlepiej, abyś reklamację zgłosił nam poprzez ten formularz. Reklamacja powinna zawierać Twój login na Allegro, opis zgłaszanej sprawy oraz wskazanie proponowanego sposobu jej rozstrzygnięcia. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie chciałabym źle wróżyć ale mnie połowa kurierów zostawia przesyłkę na progu, nawet dzwonka nie chce im się nacisnąć.  Wyjątkiem jest tylko DHL i o dziwo poczta. Taka paczka łatwo może wyparować...

oznacz moderatorów