anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:121569193
#2 Obserwator#

Witam, 

Mam pewien problem związany z przesyłka.

Jestem sprzedająca na Allegro lokalnie. Dostałam w wypłać środki mój przedmiot+ opłata za przesyłkę. Tylko, że allegro wygenerowało mi etykietę. Dostałam informację, że jako sprzedająca muszę sama opłacić koszt wysyłki z tych pieniędzy, ale jednocześnie już mam od nich etykietę. Skontaktowałam się z inpostem i uzyskałam informację, że przesyłka jest opłacona. Nie rozumiem jak to działa. Kupujący zapłacił za przesyłkę i przedmiot a ja dostaje pieniądze za to i za to, mimo że Allegro wygenerowało mi etykietę samo z siebie i to w dodatku opłacona. Bot każe mi zapłacić z tych pieniędzy i jednocześnie już jest to opłacone. Co mam zrobić? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:121569193 allegro Ci doliczy to do salda jak kupujący odbierze paczkę 😄 więc się nie martw 10,95 zł i tak zapłacisz a raczej oddasz tylko później w rachunku razem z opłatą transakcyjną 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:121569193
#2 Obserwator#

Dziękuję bardzo! Tylko czy jak kliknęłam wypłać środki i pokazane są w transakcjach, że został wysłany  już przelew to czy będę musiała robić teraz sama z siebie przelew do nich? czy jednak po prostu nie wyślą całej kwoty i sami odejmą opłatę transakcji oraz przesyłki? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:121569193 to Ci doliczą za klika dni, a na koniec miesiąca uregulujesz saldo jak Ci przyjdzie maila 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:121569193
#2 Obserwator#

witam,

w środkach miałam kwotę przedmiot + przesyłka. 

Czy jak kliknęłam wypłać środki i pokazane są w transakcjach, że został wysłany  już przelew to czy będę musiała robić teraz sama z siebie przelew do nich, żeby opłacić przesyłkę. Czy jednak po prostu nie wyślą całej kwoty i sami odejmą opłatę transakcji oraz przesyłki? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121569193 Kiedy nadasz paczkę, to zostanie naliczona opłata i będzie trzeba to uregulować. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka a nie naliczają jak kupujący odbierze ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Tak, masz rację, kiedy kupujący odbierze paczkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów