anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada wyplat i sprzedazy przez allegro

Kamil727gg
#7 Wielbiciel#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Witam, mam zaakceptowane wypłaty środków przez PayU oraz przelewy24, ale nadal nie mogę wypłacić swoich środków z konta. Mimo tego że pisałem już dwukrotnie na Allegro pomoc i zostałem zapewniony że wkrótce otrzymam jakąś odpowiedź od działu bezpieczenstwa to nadal nic, pisałem drugą prośbe i znów nic. Minęły dwa tygodnie odkąd allegro blokuje moje wypłaty bez żadnego odzewu, od razu dodam ze opłaty od sprzedazy sa uregulowane i z niczym nie zalegam, proszę o jak najszybsze rozwiazanie tej sprawy bo zależy mi na jak najszybszej wypłacie środków.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kamil727gg Twoje konto jest zablokowane i tę sprawę wyjaśnisz wyłącznie mejlowo z Działem Bezpieczeństwa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kamil727gg
#7 Wielbiciel#

proszę o maila do bezpośredniego kontaktu z działem bezpieczeństwa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kamil727gg Nie ma bezpośredniego aliasu, wiadomości mejlowe wysyłasz przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kamil727gg
#7 Wielbiciel#

wysylalem już przez ten kontakt dwie prośby i nie orzymałem żadnej odpowiedzi od działu bezpieczeństwa 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Kamil727gg Wystarczy jedna wiadomość - odpowiedzi są udzielane w kolejności wpływania zapytań. Wysyłanie kolejnych wiadomości wprowadzi niepotrzebny bałagan.

oznacz moderatorów

Kamil727gg
#7 Wielbiciel#

czekam już dwa tygodnie, to lekka przesada

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Kamil727gg No chyba że tak. W spamie nic nie ma?

oznacz moderatorów

Kamil727gg
#7 Wielbiciel#

przeglądałem na bieżąco cały czas, wysłana została kolejna prośba do działu bezpieczeństwa i nadal nic, nie wiem co mam robić. Cały ten formularz kontaktowy nic nie daje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt Ci tu nie może pomóc, tak ustawili to ze moderacja nie wypowiada się w tym temacie, tylko: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów