anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas wysyłki

polskie-produkty
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kolejny raz ... Problem z przewidywanym czasem wysyłki. Mianowicie możecie mi powiedzieć jakim cudem allegro pokazuje przewidywany czas wysyłki dla przedmiotu około 10 dni, gdy mam zadeklarowane 3 dni robocze, a dodatkowo przedmioty NA PEWNO wysyłam szybciej niż te zadeklarowane 3 dni (zazwyczaj jest to 1-2dni). Na jakiej podstawie wspaniały algorytm allegro wylicza te 10 dni ? To już przestaje się robić śmieszne.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Sojiro
#12 Orędownik#

Ciekawe. Zerknąłem tak randomowo na Twoje aukcje i w niektórych w istocie jest 10 dni, ale sporo ma "we wtorek" u Ciebie. Algorytm zgłupiał.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Jak większość algorytmów Allegro.

oznacz moderatorów

polskie-produkty
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Widzę, że moderacja podobnie jak support nie lubi odpowiadać na niewygodne pytania.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@polskie-produkty  Nie mam nic do powiedzenia > Następne pytanie poproszę🤣

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@polskie-produkty, zerknęłam na tę ofertę: https://allegro.pl/oferta/torba-ryanair-podreczna-40x25x20-kwiaty-11346350027#shipping-info

Tu deklarujesz dostawę w 4 dni robocze. Sam algorytm przewidywanego czasu wysyłki jest złożony. Zależy nam na tym, żeby przewidywany czas dostawy był jak najbardziej zbliżony do realnego. Bierzemy pod uwagę m.in.:

  • historyczne i aktualne dane dotyczące tego, jak wysyłasz paczki
  • Twoją deklarację
  • kategorię wystawionej oferty
  • deklarację przewoźnika
  • dni robocze i święta, Twoje urlopy.
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

polskie-produkty
#7 Wielbiciel#

Zbliżony do realnego ? Deklaracja - 4 dni, wysyłka 1-2 dni, przewidywany czas na części produktów - 10 dni, nie ma co bardzo zbliżone terminy.

oznacz moderatorów