anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przyszlo mi pismo z allegro. Ze mam do splaty jakies ponad 2 tys zl jak to wyjasnic bo ja nic nie

szafran124
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@szafran124, zaległość wynika z tego, że przyznaliśmy kupującemu zwrot środków w ramach Programu Ochrony Kupujących. Chodzi o zakup karty graficznej, którą sprzedałeś na Allegro Lokalnie. Kupujący zgłosił, że nie otrzymał tego, co zamawiał, a Ty nie wypowiedziałeś się w Dyskusji, w związku z czym zablokowaliśmy Twoje konto.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma zgłosił Wam czy sprzedawcy ???  Bo jak Wam to przekazaliście te informację skutecznie sprzedawcy ???  

@szafran124 dostałeś przesyłkę z reklamowaną kartą, kupujący zgłaszał Ci reklamację ( nie mówię tu o dyskusji bo nikt a tym bardziej osoba prywatna sprzedająca raz w roku nie ma obowiązku siedzieć na mailu czy się logować na allegro ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szafran124 A jak przebiegła ta dyskusją, odpowiadałeś merytorycznie czy ją "olałeś:?"

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @LEW433 czytać !!! cyt ,,Kupujący zgłosił, że nie otrzymał tego, co zamawiał, a Ty nie wypowiedziałeś się w Dyskusji, ,,

czyli jednym słowem ,, OLAŁ ,,

oznacz moderatorów

szafran124
#7 Wielbiciel#

Rzadko zagladam na allegro. I tak wlasnie wyszlo ze ja komus sprzedawalem karty no i tamta osoba wysykala paczke i mnie [edycja] teraz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@szafran124 aaaaa... czyli robiłeś za słupa . Jeśli masz dane tej osoby pozostaje Ci tylko policja .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli udostępniłeś komuś konto by sprzedał coś trefnego to teraz musisz go "poprosić" aby pokrył narzucone przez allegro koszty .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11, w Dyskusji. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów