anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytania od oszustów albo botów.

bamarcin
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam problem z dziwnymi mailami, niby zapytaniami z różnych kont najczęściej obcobrzmiących, albo Client i jakiś numer. Pytania są takie, że w ogóle nie wiadomo o co chodzi typu "Nowa cena???"; "Twój mail???"; "Cena faktury VAT???" Żadnego dzień dobry ani pocałuj mnie w d... Cechą wspólną rozpoznawczą jest podwójny albo potrójny pytajnik. Dlatego podejrzewam, że to jedna i ta sama osoba co chwilę zmienia konto. Na allegro jestem już bardzo długo, sprzedałem kilka, może kilkanaście rzeczy nigdy nie miałem komentarzy negatywnych. Przestałem reagować na takie maile i teraz dostaję jakieś dziwne "reprymendy" od allegro, że klienci oczekują większego zaangażowania ("klienci oczekują lepszej jakości")... Moje sprzedane towary zawsze wysyłam w ciągu 24h i klienci ci prawdziwi są zadowoleni. Dlatego pytam bo czuję się dotknięty tym pismem od allegro na które nota bene nie wiem jak odpowiedzieć bo na maila z którego przyszło nie można! I co z takimi botami można zrobić?

Pozdrawiam

Marcin

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

konto zamknięte
Nie dotyczy

Odpisz coś w stylu Dziękujemy za wiadomość. Odezwiemy się w wolnej chwili. i z głowy 😄

a każdego takiego oczywiście zgłaszaj i dodawaj do CL, aha Client:XXXXXXX to też zarejestrowane konto 🙂

oznacz moderatorów

bamarcin
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie wiem jak gościa zgłosić i co to jest CL? 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zgłoś do allegro, poprzez POMOC > Dla Sprzedających > Czat

a CL to jest.. La Lista de Blaka 😄

oznacz moderatorów